Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden PCOS lány szőrös ogre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden PCOS lány szőrös ogre lenne?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy értelmes, kedves lánnyal, (aki ezek mellé még molett is, 60-65% közti csípő-derék aránnyal. imádom. vagy inkább imádnám.) viszont elriasztott kicsit, hogy nemrég diagnosztizálták pcos-el. Elég ritkán látok szakállas, szőröshátú lányokat, így egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mindenki így járjon. Sportol, nagyrészt tartja a diétáját is.

Tegyük fel, hogy nekem fontos egy nő testileg is (tehát az utóbbi hetek médiája alapján nőgyűlölő vagyok).

Mindenben megértjük egymást, hasonlóan gondolkodunk, de félek milyen lesz, ahogy a tengerparti szellő a mellszőrzetét borzolja.

Alkatra szinte egy az egyben Sirokai Diána modellre hasonlít. kb az eddigi életem koronája lenne egy ilyen nő. Na de mi lesz 5 év múlva?


2020. febr. 17. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Neked nem való kapcsolat
2020. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy elég gyakori betegség, valóban jár hormonproblémákkal, de pl a szőrösödés inkább a túlsúllyal kombinálva jelenik meg jobban, én is sokat olvastam erről. Sőt, segít ha valaki vékony, sportol, akkor visszaszorul. Továbbá a szőrtelenítés ugyanúgy megoldja, csak abban is igényesnek kell lenni.
2020. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

PCOS vagyok, 162 cm-hez 53 kg, de anno 47 voltam, csak az éjszakai ügyelet meg eszegetés megtette a hatását. Alapvetően fehér a bőröm és sötét a szőrzetem, de nem extrém. Régebben durvább volt, de a rendszeres gyanta azért ritkította rendesen. Simán vállalható kategória, szőrteleníteni úgyis kell annak a nőnek is, aki csak kicsit szőrös.

Sem a mellemen, sem a hátamon nincs szőr egyébként. Az államon, bajuszrészen van pár szál, amire figyelnem kell, de nem szoktam bajusszal meg szakállal mászkálni.

Akárkinek mondtam eddig, hogy PCOS vagyok, mindenki megepődött. Szóval nem, nem mindenki ogre. Inkább azon aggódj, hogy teherbe tud-e majd esni... Én speciel ezen jobban izgulok.

2020. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Te nem nőgyűlölő vagy, csak primitív.
2020. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
hát én inkább azon aggódnék, hogy ha most, diéta mellett olyan mint Sirokai Diánam akkor ha elhagyja magát és nem fog diétázni, akkor is fog e tetszeni. elég felszines alaknak tünsz, szóval ezen gondolkodj el...
2020. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Férfiaknak nem is kell betegség, mind szőrös ogrék, szóval...
2020. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves harmadik: megkérdezhezem hány éves vagy, és mikor derült ki nálad ez a betegség?

2020. febr. 17. 10:59
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok beteg, de egy ekkora alja, féreggel tuti nem kezdenék, aki így beszél beteg nőkről...bár ez inkább már megint valamelyik örökszűz nyomi provokálása lesz, már nem tudnak mit kitalálni, hogy belerúgjanak a nőkbe. :/
2020. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Az IR-esekre is ezt szokták mondani... Persze, aki nem jár orvoshoz és cseszik karban tartani magát, az úgy jár. Én meg edzek, figyelek a kajára és használom a nekem felírt gyógyszereket. És milyen rohadt meglepő, nem vagyok elhízott, sem szőrös.
2020. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
80% Ne bizonygassatok már ennek a gyökérnek, egyértelmű, hogy provokál.
2020. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!