Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Az vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Az vonzó egy férfiben, ha menedzser és relative sok pénzt keres?

Figyelt kérdés

Most átlag nőket kérdeznék, olyanokat akik sima kapcsolatban gondolkodnak, nem támogatói kapcsolatban vagy ilyesmiben...


Tehát ha összejönnétek mondjuk ezzel a pasival, akkor persze lehet hogy néha meglepne titeket ezzel-azzal szeretetből, mondjuk ékszerrel, vagy ilyesmi...


Meg gondolom családalapítás szempontjából biztosan előny, ha valakinek relative sok pénze van...


De most nem az érdekel, hogy egyeseknek vonzó e a gondolat, hogy valaki más pénzét költhetik és kényelmesen élhetnek, akkoris ha esetleg nem dolgoznak.


Tehát ne úgy gondoljatok most ennél az elméleti kérdésnél erre a kitalált alakra, mintha egy lehetőség lenne a könnyű életre és eltartana titeket... Mondjuk, hogy ez a személyiségétől amúgy is távol áll, senkire, magára sem költ sokkal többet mint az átlag.


Ő komoly kapcsolatban gondolkodik és majd a feleségére és gyerekeire akar költeni, de majd a gyerekit sem akarja elkényesztetni azért, de mondjuk elit egyetemre, meg ilyesmire félre tenne...


Tehát gondolom már értitek, hogy nem egy életszínvonalról kérdezek, hanem úgymond egy tulajdonságról.


Az érdekelne, hogy számotokra, önmagában az vonzó e, hogyha egy férfi a "semmiből" el tudott jutni egy olyan alkalmazotti pozicióig egy multinál, ahol évi 40-50 millió forint között keres...


Mert hallottam már ezt, hogy a pénzes pasikban valójában a nőket nem is a pénz vonzza, hanem az akaraterejük, meg ilyesmik.


Persze ellenpéldákat is hallottam, erkölcsösebb és kevésbé nagyravágyóktól, azt hogy egy multinál mondegy hogy mit dolgozik, az közvetve, vagy közvetetten biztosan etikátlan... Sokan a marketingre és a big datára asszociálnak egyes multikról, amit elve elítélnek.

Olyat is hallottam, hogy a menedzserek mindig törtetőek, már már pszichopaták, stb.

Ezekért pedig eleve taszítóak.


Kiváncsi lennék a Ti véleméitekre, az jó lenne ha a korotokat is írnátok... Előre is köszi!



2020. febr. 17. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Aki ilyennel próbál csajozni, annak csak a pénze ér valamit.
2020. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1. Nem volt szó erről, hogy ezzel próbálna csajozni...

Sőt.

2020. febr. 17. 11:29
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Önmagában? Nem.


Ráadásul a legtöbb menedzser nem magának osztja be az idejét, hanem mások neki. És van, hogy sokat utazik. Na azt meg semmi pénzért nem tolerálom.

2020. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
A big datát meg nem tudom, ki a fsz ítéli el, de már csak a feltételezés is beteg.
2020. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Számomra kifejezetten taszító, ha valaki azt tartja az elsődleges célnak az életében, hogy minél többet keressen. Inkább lennék együtt egy csóróbb, de valami iránt elhivatott férfival, mint egy "mindegy, csak jól fizessen" kategóriájúval, egy átlagos életszínvonalat még egyedül is össze lehet hozni átlagos fizetésből, ketten bőven ellennénk, többre pedig nem igazán vágyom anyagiak tekintetében. De persze nem vagyunk egyformák.
2020. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5. És szerinted aki ilyen pozicióban dolgozik, az feltétlenül "mindegy, csak jól fizessen" mentalitású?

Ilyen poziban nem lehet valaki elhivatott a munkája iránt?



Vagy mi a helyzet akkor, ha nem a munkájában teljesedik ki, hanem a hobbijában, akár valamilyen művészeti tevékenységeb, amiből viszont nem tudna megélni?

2020. febr. 17. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Igen, vonzó benne, hogy ennyire ambíciózus és vannak céljai, gondoskodó.

Eljutott oda, ahova kevesen, és akar családot is.

2020. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, vonzó! Nem vagyok álszent, igenis fontos a biztonságérzet, bár ezt mindenkinek saját magának kéne megteremtenie, de a nők, a gyengébbik nem hajlamosak ezeknek a dolgoknak elcsábulni.
2020. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vonzó, de önmagában természetesen nem elég.

Számomra az a legvonzóbb abban amit leírtál, hogy a semmiből ért el komoly sikert valaki a munkájában. Én ezt az élet minden területén (pl. sport) nagyon tisztelem és nagyra becsülöm. Az természetesen hab a tortán, hogy jól keres vele. De ha tizedannyit keresne, nekem akkor is nagyon vonzó lenne ez a tulajdonság.


Szerintem a férfi-nő kapcsolatban inkább a férfiaknak fontos az, hogy többet keressenek, mint a párjuk. Nincs is ezzel baj...ez is része a biztonságérzetnek, amit egy férfi nyújtani tud.


Egy tapasztalatom a közelmúltból: nemrég megismerkedtem egy férfival. Már a második (!) beszélgetésünk során felhozta, hogy a családjának ilyen meg olyan nyaralói vannak a Balatonnál, stb. Na, nekem ez nagyon taszító volt, én utálom, ha valaki a vagyonával kérkedik és azzal akar lenyűgözni. Nem lett a dologból semmi.


33n

2020. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

NEM.

Apám pontosan ilyen, nagyon nem hiányzik a saját párkapcsolatomból, családomból az, ami a szüleimnél ment. (Dióhéjban: hogy alig láttuk apámat.)

A normális családi élet számomra többet ér.

25N

2020. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!