Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők is szoktak férfin marakodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők is szoktak férfin marakodni? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos láttam már ilyet. Én magam nem veszek részt az ilyenekben. Rég gáz, ha valakiért küzdeni kell, mert ő maga nem képes egyértelműen melletted dönteni.
2020. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak. Igen láttam többször is. Nyílt csajbunyót,liftbe írogatást, hogy a másik micsoda,meg persze sima veszekedést is.
2020. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten fizikailag ertem a marakodást, - az nagyon alja, - hanem mint egy szappanoperába minden cselt bevetve meg akarják szerezni.
2020. febr. 17. 12:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Főleg egy közösségben, munka, suli, társaság, megy a versengés és a nőkben van egy megszerzési vágy. Lehet nem is kell neki annyira a Józsi, de mégis ráhajt keményen, nehogy már a Katijé legyen, majd diadalmaskodva jót nevet a markában a Katin.
2020. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Igaz ez már régebben volt. Egy "jópasitól" kettő nő lett terhes egy időben. Természetesen mindkettő véletlenül.
2020. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Hajjaj!


Sőt!


SOK nő még azt is halálos bűnnek veszi, ha a legjobb barátnője össze jön az exével, vagy a fiával!

2020. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet, de ez minden helyzetben szánalmas.
2020. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Két barátnőmet is emiatt vesztettem el.

Egyik eset:

ugyanaz a fiú tetszett nekünk. Eleinte csak röhögtünk ezen, később kiderült, hogy ő vérkomolyan vette. Odáig fajult a dolog, hogy hívogatni kezdett, hogy ő végez magával, ha nem állok félre (különösebben nem próbálkoztam, csak jóban voltam a sráccal, és ő is bírta fejemet). Nem így fogalmazott a lány, hanem sokkal durvábban. Egyszer zokogva hívott fel, és bizonygatta, hogy felvágja az ereit, ha még egyszer beszélek azzal a fiúval. Szerintem mentálisan nem volt ép. Mondtam neki, hogy oké, azt csinál, amit akar. Utána összejött egy olyan fiúval, aki egy másik barátnőjének tetszett. :D Egyem a szívét.


Másik eset:

olyan lánnyal barátkoztam, aki VÉLETLENÜL mindig azokra hajtott rá, akik nekem tetszettek. És előttem enyelgett velük.

Ez gimnáziumban volt.

Jó ideig nem tudtam más nőkben megbízni. :/

2020. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megromlott a barátságom egy lánnyal emiatt, pedig nem is vettem részt a mocskolódásban. Legyen Feri a srác, akibe a barátnőm halálosan (és viszonzatlanul) szerelmes volt, amit én tudtam és tiszteletben tartottam. Nekem abszolút nem is tetszett Feri, soha nem adtam semmi jelét, hogy minimálisan is bejönne, még csak emberként sem kedveltem különösebben, legfeljebb haverok voltunk. Mindhárman évfolyamtársak voltunk egyetemen. Egy feladatnál előre beosztottak minket párokba, nem volt beleszólásunk, hogy ki kivel kerül össze. Mit ad isten, Feri és én lettünk az egyik pár. Néhány hét közös munkát jelentett a feladat, ami miatt napi kapcsolatban voltunk, simán csak csináltuk a dolgunkat. A barátnőm ahogy megtudta, hogy Ferivel kerültem párba megbolondult, undorító, minősíthetetlen módon kezdett viselkedni velem. Egy idő után már nem tudtam szó nélkül megbocsátani neki azzal, hogy "jajj csak féltékeny mert szerelmes Feribe", úgyhogy egyre kevesebbet kerestem, kerültem a társaságát, elengedtem a barátságot, mert nem szerettem volna veszekedni ilyen hülyeségek miatt. A mai napig sem vagyunk kapcsolatban emiatt.
2020. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Hohó, ez a világ legfurcsább, férfi ésszel felfoghatatlan dolgainak egyike! Le is írok egy velem történt esetet:


Még egyetem alatt elhívtam egy évfolyamtársam (legyen "A" a neve) randira (természetesen nem így direktbe, de egyértelmű volt a szitu). Ő kikosarazott, utána nem is kerestem. Pár hónap múlva találkoztam egy másik csajjal (ő legyen "B") egy fesztiválon. Jól elvoltunk, utána még 1-2x találkoztunk, de elhalt az egész, mert meguntam, hogy csak én keresem a lányt, ő magától pedig b...tt akár csak telefonálni is. Szóval, részemről semmi extra nem történt (tipikus férfi sors). De!!! Egy évvel később véletlenül megtudtam, hogy "A" és "B" lakótársak voltak, és "A" sok vita után kidobta "B"-t a lakásból CSAK AZÉRT, mert velem találkozgatott. Közben pedig mindketten magasról tettek rám. Ezt rakjátok össze.


De az is alap a nőknél, hogy ha egy baráti társaságból egy valaki kitalálja, hogy XY jó hapsi, akkor onnantól az összesnek XY kell, akkor is, ha korábban eszükbe se jutott volna vele kezdeni.


Szóval, a nők ilyen téren milliószor rosszabbak, mint a férfiak.

32F

2020. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!