Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek szerintetek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek szerintetek manapság egy átlagos kinézetű (tehát nem bomba! ) huszonéves nő anyagi igényei?

Figyelt kérdés
saját lakás, autó alap elvárás hogy legyen a pasinak? utazgatások?
2020. febr. 17. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Életkortól függ. 20 évesen elég volt, hogy nem nekem kellett mindent fizetni. Akkoriban én is a szüleim pénzével gazdálkodtam csak. 25-ön túl, 30 felé már szeretném látni, hogy letett az illető valamit az asztalra. Ha nem is házat, de valami csíráját az önálló életnek és karriernek. Én is képes voltam rá, hozzám illőt szeretnék.


Részemről elég, ha tudja tartani a tempót és tudunk felesben fizetni programokat, nyaralásokat, számlákat ha úgy van, stb. Szóval ne akadályozzon a szegénysége abban, amit egyedül is gond nélkül tudok finanszírozni és partnert keresek benne. Ellátnia nem kell. Az egyéni költségeimet megoldom, "nagylány" vagyok.

2020. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállása szerintem fontosabb, mint az aktuális helyzete. Az egy dolog, hogy most huszonévesen (feltéve, hogy a férfi is annyi) éppen mennyit keres vagy mije van, inkább az a fontos, hogy mire van kilátás és milyen tervei vannak, mennyit tesz a céljai érdekében.
2020. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit várok el, mint amennyit én beletudok rakni. Azt elvárom, hogy legyen igénye fejlődni, előre haladni az életben, legyenek tervei hosszútávra. Ne csak lébecoljon egy munkahelyen és tengődjön, hogy majd lesz valami. Legyen hasonló anyagi helyzetünk. De soha nem vártam el, hogy legyen saját lakása. Miért is várnám el? Nekem sincs. Majd lesz közösen, ha komoly a kapcsolat. Az autót sem várom el, nekem még jogsim sincs.
2020. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a "huszonéves" nem egy-két év...

Húszas éveim elején egyetemista voltam. Volt akkora mákom, hogy a szüleim alám toltak egy lakást, bár akkor még tesómmal közösen laktunk benne. Ösztöndíjból meg ilyen-olyan pénzből volt némi megtakarításom, de nem egetrengető összeg, nagyrészt a szüleim fedezték a kiadásaim. A partneremtől se vártam akkor többet.


Most majdnem 30 vagyok (de még húszas!:D), a párom idősebb 7 évvel. Mivel nekem van lakásom, ha hajlandó költözni, akkor engem nem zavar, ha neki nincs. Az autó nagy előny (pláne, ha vezetni is szeret), de nem elvárás. Viszont egy normális munkahely, annyi megtakarítás, hogy pár év múlva KÖZÖSEN tudjunk kezdeni vele valamit, az azért igényem. Tudjon bánni a pénzzel, akármennyit is keres, lehetőleg ne verje el az utolsó forintig. Tudjunk közösen tervezni, mivel onnantól, hogy összeköltözünk és komolyan gondoljuk, már úgy se nagyon lesz "enyém" meg "tiéd". Kellene majd nagyobb lakás, mert a mostani épp csak egy fiatal párnak elég, gyerek semmiképp nem férne, de nem várom, hogy azt a férfi biztosítsa, majd közösen gyűjtünk.

2020. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!