Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha engem mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha engem mindenki csak legyőz?

Figyelt kérdés
Nem kicsit unom már hogy minden helyzetből csak vesztesen kerülök ki. Engem minden pasi csak átvágni tud. De még visszavágni, bosszút állni se tudok, mert semmivel se tudom megmutatni, hogy az exemtől jobb lennék.
2020. febr. 17. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Minek bosszút állni? Tök fölösleges.

Mit csinálj? Jobban válogassad meg kivel fekszel össze! Adj lehetőséget a kevésbé belevaló srácoknak.

2020. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Tartsd nyitva a szemed. Ha kirabolnak, az nem a te hibád, de ha elhagyod a dolgaidat, az igen. Ezzel arra célzok, hogy nem kérheted számon másokon azt, hogy nem tudsz magadra vigyázni olyan ügyekben, amiről nem rendelkezik a törvény.
2020. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban jótanács. Válogasd meg a partnereidet. Nyugodt, kiegyensúlyozott kapcsolatra törekedj, nyilván megfelelő férfivel. Emberismeretből kell fejlődni.
2020. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem fekszem össze mindenkivel, itt nem erről van szó. Csak egyszerűen az exem is ígért fűt-fát, amit bezzeg másnak teljesített is egyből.
2020. febr. 17. 13:21
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Én nem győznélek le.

A kérdésed alapján nem tudom eldönteni de ha alapjáraton egy kedves aranyos szeretni tudó lány vagy akkor én adnék neked szeretetet, bizalmat, őszinteséget, gyengédséget. És nem ígérnék fűt-fát, mert nem is lenne rá szükség.

Kár hogy manapság ez hátrány inkább mint előny. Legtöbb nőnek a szex kell meg bunkó, tapló csávók...


De fel a fejjel. Van egy olyan érzésem te is azok közé a nők közé tartozol aki rossz férfiakkal próbálkozik és nem tűnik ez fel neki csak amikor már "késő". Van ilyen...

2020. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A párkapcsolat nem harc, vagy verseny, a bosszú állás meg teljesen felesleges. Arra figyelj, hogy tanulj a helyzetekből, és még egyszer ne kövesd el ugyanazt a hibát, és ne bízz meg olyanban, akiben nem kellene.
2020. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Akkor vagy vesztes, ha annak érzed magad. Ha más kellett az exnek, akkor menjen és vigye Isten hírével. Te meg megrázod magad, és sz**sz rá, ha nem volt annyi esze, hogy megbecsüljön. Neked nem kell versengened az új nővel, mert nincs tárgya a versengésnek. A srác már a múltad.
2020. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem egyedi eset a tied, sokakat átvernek, de ilyenkor fel a fejjel, szard le, becsült annyira magad, hogy tudd: megtalálod azt, aki neked rendeltetett.
2020. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak szamurájkarddal szoktak átvágni
2020. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is rinyálj itt naponta, mint ahogy eddig is, látod mennyit érsz vele. Véletlenül se fordulj szakemberhez, aki segíthetne, annál sokkal könnyebb sajnálni magad.
2020. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!