Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön össze sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze sok lány inkább egy hajléktalan kinézetű fiúval, mert az kezdeményezett nála, minthogy a számára helyesnek tartott fiúknál bepróbálkozna?

Figyelt kérdés

Hátha valamelyik összejön.

Miért tartja sok lány még a mai napig megalázónak a kezdeményezést.

Sok lány olyan fiúval is összejön "egyedül lenni rossz, legalább ő kezdeményezett" alapon, aki egyáltalán nem jön be neki testileg.



2020. febr. 17. 23:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Volt pl. egy lány ismim aki elmondta, hogy mennyit sír egy fiú után, de kezdeményezni nem akar.. aztán összejött egy olyan fiúval, akitől megijedsz az utcán ha szembe jön, csak mert az kezdeményezett.
2020. febr. 17. 23:22
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, eddig az volt mindenkinek a gond, hogy a Tökös Tsávókkal jön össze sokmindenki.
2020. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Rossz szülői minta, fiatalkori rossz élmények.

Láttam már pár ilyet, de azért nem ez a jellemző, hogy egy kis törődés reményében valaki mindenkinek odadobja magát 2 kedves szó után.

2020. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nos én ezt nem tapasztaltam. Az ismerősi körömben azzal jöttek össze a lányok aki tetszett neki. Ehhez van aki kezdeményezett van aki csak a lehetőséget teremtette meg és megvárta míg a fiú lépett.

Aki csak azért jön össze valakivel mert "rossz egyedül" az eleve alkalmatlan egy egészséges kapcsolatra. Az meg pláne aki úgy jön össze valakivel hogy nem is tetszik neki az illető.

De vajon tényleg így volt az ismerősödnél? Vagy ez a srác aki kezdeményezett is épp úgy megtetszett neki mint aki elérhetetlennek tűnt? Csak azért kellett mert rossz egyedül vagy mert ez a fiú megfogta?

2020. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nemtom milyen ismerősi köröd van lehet idősebbek jóval, de csomó lányról tudok, akinek egy csettintés lenne egy másik fiútól, és otthagynák a pasit. Csak nem akarnak egyedül lenni, ezek Csernus szerint a szeretetkur...

A fiút lehet igazán sajnálni, akit átcsesznek

2020. febr. 17. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném hogy kor függő a dolog. Én is ismerek olyat aki két szép szó után bármire kapható. Olyat is aki egy baromnak szült mert szerinte olyan "jó pasi" akit vétek elengedni. De nem a barátom egyik sem nem véletlenül. Ezek az emberek nem egészségesek lelkileg.

A barátaim közel velem egyidősek 23-26 között és tartós kapcsolataik vannak olyanokkal akiket szeretnek és akik tetszenek nekik. Ha kell éves kihagyással egy egy kapcsolat között de kivárják a megfelelőt ahogy én is. Nem azért mert olyan hű de értettek lennénk hanem mert egészséges az önképünk és önbecsülésünk. Ha az ember elégedett magával nem kell az állandó figyelem és a presztízs kapcsolatok.

Ahogy írtam aki csak azért van valakivel hogy ne legyen egyedül nem alkalmas igazi párkapcsolat fenntartására. Azért kell neki a bárki mert egyedül gyenge és az hogy kapcsolatban van háttér országot jelent. Bebizonyítja magának a csaj hogy ő igenis kell valakinek. Nem értéktelen hisz kapcsolatban van. De ahogy írtad ezek nem tartós kapcsolatok és egyáltalán nem jók. Azonban a kérdésed második fele nem ezekre a lányokra vonatkozik. Akinek ennyire alacsony az önbecsülése az nem tart szinte semmit megalázónak. Sőt szerintem annak ki kezdeményez ki nem semmi köze ahhoz hogy ez "megalázó" lenne. Kétlem hogy bárki annak tartaná m. Az okokról kisregényt lehetne írni. Azért nem kezdeményez a férfiaknál az ilyen nő mert fél. Mert értéktelennek tartja magát kevésnek ahhoz hogy egy olyan férfi akire vágyik öt válassza. És ugye itt vissza is értünk ahhoz hogy miért kell neki szinte akárki aki pozitív megerősítést ad. Mindennek az alapja az önmagunkról alkotott kép.

2020. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas hülye vagy! Meg is érdemled hogy egyedül legyél. Csak elég gané dolog más boldogságát irigyelni! Felszínes majom!
2020. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes... nekem nem tűnt fel, hogy a lányok fele csövesekkel járna.

Egyébként meg: alacsony érzelmi intelligencia.

2020. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt az életemben sok pasi aki bejött, volt kb kettő akinél próbálkoztam. Nem, nem nyomulósan és nem idegesítően, és nem rájuk màsztam, pedig az egyikbe rettenetesen szerelmes voltam. Hát olyan ocsmány visszautasítàsok után hidd el, te sem próbálkoznàl utána senkinèl.

Ezek után nyilván az önbizalmam 0 lett, és akadtak ugyan jelentkezők, de akit tudtam, hogy minden csajnàl bepróbàlkozik, vagy igénytelen, koszos volt azokat nyilván kizártam. Ezek helyett összejöttem egy pasival aki annyira nem is jött be, sem külsőre, sem belsőre, csak elegánsnak tartottam és egyedinek, ő pedig végre őszintén jó csajnak tartott engem. Miután vele szakítottunk jött az életembe egy olyan pasi aki kinézetre is nagyon bejött és akart is tőlem valamit, ezek után még egyszer próbálkozott nálam olyan pasi akit kívűl/belül 10/10-nek láttam. Szóval aránylag visszajött az önbizalmam, és már semmi pénzért nem kezdenék olyannal aki nekem nem jön be sem külsőre, sem belsőre.

Lehet, hogy az olyan lányoknàl is hasonló lehet a helyzet, mint nálam, vagy csak szimplàn a pasi személyisège fogja meg, és nem a kinézete.

2020. febr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!