Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam, mi játszódhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, mi játszódhat le benne?

Figyelt kérdés

Van egy "haverom", akivel ilyen barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk, de már nem tudok kiigazodni rajta, nekem vagy magának is hazudik-e, de kezd terhes lenni a dolog. Van amikor barátilag találkozunk, van amikor napokig nem beszélünk, majd felbukkan, hogy hiányzom neki. Havi 2-3 alkalommal le szoktunk feküdni egymással, jó a szex köztünk, én nem érzek iránta semmit, működik a kémia közöttünk, de csak a szexről szól számomra az egész.


Én egyedül vagyok, a haverom kapcsolatban van, együtt is lakik a párjával, de elmondása alapján sokat veszekednek, a szex sem az igazi, mégis szereti a párját.


Viszont mostanság velem kapcsolatban is furcsa, egyik pillanatban mondogatja, hogy milyen jó ember vagyok, keressek magamnak valakit, a másikban féltékeny. Egyszer felhozta, hogy szerinte szerelmes vagyok belé, elmondtam neki, hogy erről szó sincs. Azt is mondta már, hogy mikor a párjával szexel, sokszor én jutok az eszébe, de esküvőt tervez, azt mondta, hogy addig még jópár közös "kalandunk" lesz, utána viszont nem szabad.


Mielőtt lezárom ezt az egészet, szeretnék kicsit tisztán látni, hogy mi játszódhat le benne.


2020. febr. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Beszéljétek meg. :)
2020. febr. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első sajnos nem vagy vicces, még gyakorolni kell. Második köszi, egyszer már beszéltem vele, hogy jobb lenne lezárni, tegye rendbe a kapcsolatát, nem nagyon akarta elfogadni, volt is egy kis mosolyszünet köztünk, de nem bírta sokáig.
2020. febr. 18. 06:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát tetszik-nem tetszik, normálisan el kell köszönni, hiába hisztizik.

Vagy az egója beszél belőle, hogy ő márpedig ellenállhatatlan, miért is ne lehetnél szerelmes, vagy őmaga kezd kötődni. De max csak kötődni.31n

2020. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki így kényelmes. Ez az egész fényévekre van a tiszta érzésektől. Te döntöd el, neked ez meddig fenntartható.
2020. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!