Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak félénk vagy még szűz lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak félénk vagy még szűz lehet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel hülyéskedtünk birkóztunk és aztán kicsit lecsillapodtak a kedélyek, de csak addig míg el nem kezdtünk csókolózni tapizni egymást és miután lehúztam a bugyiját megkértem, hogy álljon négykézláb mert azt szeretem ha a lány kutyába van (még nem volt szex)

noszogatni kellett mert előtte nem ment bele de aztán végül is igen, megemlítettem neki, hogy milyen szép feneke van amire így elmosolyodott meg vörös is lett az arca viszont ellökött magától meg takarta az arcát és egyből le is "ült" aminek nem örültem. Vajon szűz még vagy csak szégyenlős?

Most fordult elő először, hogy bugyi nélkül mondtam ezt neki, mert eddig csak farmerban meg cicanadrágban mondtam ezt neki abban is szép, meg alapból csinos csak én azt hittem, hogy már volt több pasival is de akkor lehet, hogy nem?



2020. febr. 18. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az ahol ezt nem tudod a párodról?milyen kapcsolat az ahol ezt nem a párodtól kerdezed hanem itt?
2020. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kiszolgáltatott pozicíóba kérted, hogy legeltessed a szemed. Nulla romantika. Nem csoda, ha elszégyeli magát tőle.
2020. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felnőtt párkapcsolatok; ha ide írsz, akkor legyél már ne csak a korod szerint felnőtt! Nem szoktatok beszélgetni?
2020. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy, ennyi.
2020. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, a barátnőm szűz-e, felmegyek gyakorira és megkérdezem, ott biztos tudják."


Nem tudjuk.

2020. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!