Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő szexelni akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szexelni akar a férfivel, szerelmes is belé?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Nalam igen


Masnal mem tudom

2020. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg egy prostitól :D
2020. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én a 3.szexelés után biztos szerelmes leszek. De csak azzal szexelek, aki alapból nagyon tetszik.
2020. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Vonzódik hozzá, a testéhez, személyiségéhez, megmozgatja a fantáziáját.
2020. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt, én szextől sose lettem szerelmes. Ha szerelmes voltam, már szex előtt is az voltam.

Három férfivel feküdtem le, akibe nem voltam soha szerelmes, ebből egy cseppet sem vonzott, kettő viszont igen.

Szívem szerint csak szerelemből szexelnék, de rájöttem, hogy a viszonzott szerelem nem létezik, én meg nem túl könnyen lépek túl valakin, ha beleszeretek, úgy átlag 10-15 év kell hozzá, szóval ha arra várnék, hogy szerelemből szexelhessek, akkor már nem szexelnék soha többé. Csak az a baj, hogy így meg nem igazán élvezem.

2020. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet, hogy csak kihasználni a másikat.
2020. febr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hallottam már női ismerősömtől, hogy ő csak úgy tud szexelni valakivel ha szerelmes,de nem mind nőre igaz ez, ahogy rám sem. Van jelenleg egy kollégám, akivel havi 2-3 alkalommal szexelni szoktunk, nem vagyok belé szerelmes, a 4-es jól leírta a lényeget, testi vonzalom, vágyak kiélése az egész.


Én azt mondom akibe szerelmes vagyok azzal szeretkezem, akibe meg nem, azzal szexelek, a kettő nem ugyanaz :)


N

2020. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!