Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy két nap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy két nap után már más lányoknak írogat?

Figyelt kérdés

Egy buliban megismerkedtem egy fiúval, lefeküdtünk. Ő utána keresett, hogy szeretne még találkozni. Én viszont nemet mondtam, mert most nem akartam ismerkedni. Még napokig erőltette, aztán megértette. Két nap eltelt, és látom két másik lány ismerőse lett, meg egy harmadiknak bókol a képe alá és dicséri. Előtte meg két nappal még azt mondta nekem, nem kell neki más lány. Én meg épphogy csak nemet mondok neki és máris repül rá más lányokra. Normális ez? Jogosan vagyok ezen kiakadva?


L/23


2020. febr. 20. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
igaza van,elküldted,mit sopánkodjon ilyen nő után? olyan vonatra nem vár aki nem veszi fel...
2020. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
88%
Nyugi, ha igent mondasz, akkor is ràírna màsokra.
2020. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehát nemet mondtál! Mit vársz mégis?? Könyörögjön térdencsúszva?? Minek pazarolja rád az idejét, amíg te durcáskodsz meg hisztizel keres helyetted mást, jól teszi. Ha meg neked írogatna azt mondanád, hogy zaklat....én nem értem a mai nőket de tényleg -.-"
2020. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy jogosan kiakadva, miért mit vártál, kerek perec megmondtad neki, hogy nem akarsz tőle semmit. Ahogy te magad is írtad, megértette. Mit kéne tennie? Telesírni a párnáját? Nem is ismeritek egymást. Lepattintottad, keres mást. Vagy szerinted gyászoljon egy évig? Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mit vagy ezen kiakadva?
2020. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, ilyen nőtől mentsen meg a jóisren mint, Te kedves kérdező! Jesszus....
2020. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jogosan kiakadva. Német mondtál. Tovább lépett.
2020. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Normális, igen.

Nem is ismeritek egymást, csak egyszer dugtatok. Utána visszautasítottad.

Mégis mit kéne tennie? Sírni egy egy éjszakás kaland után?

2020. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elküldted. Semmi jogod beleszólni.
2020. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár még neked álljon följebb "királylány"! :"D
2020. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szar kozod van hozza?:D ki offoltad, de meg serelmezed, hogy csajozik. Te sem vagy a legelesebb kes a fiokban.
2020. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!