Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti találkoztatok már olyan 21-23 éves lánnyal akit feleségül vettetek volna?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

igen, 21-23 éves fejjel hittem azt nőre hogy majd egyszer a feleségem lesz.... halál szerelmes voltam. persze nem igy lett.

most 32 évesen nem találkoztam ilyen lánnyal. általában 29-34 éves nőkkel randizgattam az utóbbi években

2020. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amugy legtöbb haverom húgai ennyi idősek, max 25 évesek és nem nagyon tudok beszélgetni velük..... de lehet velem van a baj.... az sem kizárt.
2020. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. 20 volt amikor megismertem, 26 évesen elvettem feleségül.
2020. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy nőt ismertem, akivel el tudtam volna képzelni házasságot. Akkor 20 éves volt, akkor érettségiztünk, most 29. Azóta nem láttam csak annyit tudok, hogy most házasodott.

Hát sok boldogságot neki innen is, megérdemli, rendes lány.

2020. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, 23 éves és egyetemre jár. Sajnos csak barátság van köztünk.
2020. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmet 22 évesen ismertem meg. 25 évesen már menyasszony volt, ebben pedig a kapcsolat első egy éve után is majdhogynem biztos voltam, hogy így lesz. Legalábbis részemről. :)
2020. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. Egyutt is eltem vele 21-23 eves kora kozott. Varta, hogy felesegul vegyem, de mire eldontottem mar keso volt. Azota szenvedek, mint a kutya.
2020. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23 voltam, amikor megkérte a kezem, egy évre rá megtörtént az esküvő is. Szóval velem biztosan találkozott :)
2020. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, 22 évesen feleségül is vettem:) (Utána még egyetemre járt nappalin, de akkor is klassz, hogy házasok voltunk már akkor.)
2020. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!