Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol/tilt le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol/tilt le?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, elég messze élünk egymástól. Egy külön alkalmazáson keresztül kommunikálunk (whatsapp), és csak velem beszél ott. Szinte hónapokig mindenn nap írkáltunk, telefonáltunk, találkozni csak ritkán sikerült.... Legutóbb egy kicsit rosszul sikerült a randink és azóta nem is beszélünk(ez volt decemberben). Igaz, hogy először én ignoráltam egy kicsit, utána viszont ő engem. Ez az alkalmazás mutatja hogy mikor volt utoljára fent, és nagyon ritkán feljön, pár naponta, de nem ír. Én rendszeresen használom az app-ot, mivel ott tartom a kapcsolatot néhány külföldi barátommal. Egy hete ráírtam, megkérdeztem hogy van de csak megnézte és nem is válaszolt, fent se volt azóta. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért nem válaszol? Vagy miért nem tilt le? Miért nem törli ha csak velem használja ezt az alkalmazást de mégse ír?
2020. febr. 21. 21:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg miért jön fel néha?: (
2020. febr. 21. 21:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem válaszol, mert vége, befejezte veled. A tiltasrol a kérdést meg a tini kategóriában tedd fel.
2020. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A valódi kérdések/okok nem az alkalmazáshoz köthetőek. Fogalmunk sincs mi történt köztetek.
2020. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért kéne törölnie..? A tiltás eleve dedó+, ebből látszik h legalább férfi (h nem teszi). Abból a szempontból viszont gyíkgyökér h nem bír elédállni és megmondani h mi van - majd normálisan elköszönni. Felejtsd el, ő is ezt tette veled.
2020. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert LESZAR! Akadj le rola es kesz. Amugy, ne legyel olyan biztos benne, hogy azota massal nem hasznalja.
2020. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ő eldönti, hogy letörli-e az appot, vagy tilt-e valakit. Mi közöd hozzá? Csinálj magadból nyugodtan hülyét, hadd röhögjön még.
2020. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: Csak nem értem, azért írtam ki a kérdést. Mondd már el hogy azzal hogy megkérdeztem hogy hogy van miért csináltam hülyét magamból?
2020. febr. 23. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek mész olyan után, aki leszar?

Amúgy, miért ne íhatna mással is? A WA minden kontatot megjelenít, akinek fent van. Ő dolga, ha nem akarja törölni. És nem is iztos, hogy pontos az aktivitást jelző része ennek se, csak mondom. Attól, hogy fut, nem azt pörgeti.

2020. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!