Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Felesben fizetők", ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Felesben fizetők", ezeket hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

40-es pasiként nem értem, hogy mennek nálatok ezek a dolgok, hogy számlák, szórakozás, műszaki dolgok, étterem, ruhák,...


Néhány példa:


- Étterem. Ha nekem telik jó étteremre, akkor a diáklány párom várjon a kocsiban egy Tescos kefírrel?

- Ne vegyek magamnak öltönyt, ha a lány csak a turiból tud öltözni?

- A diákhitele mellé, tegyem le neki, hogy havi 50-et adjon a csekkekre?

- Egyedül menjek nyaralni?

- Ne fizessem ki egyben a kocsit, hanem írassak rá is hitelt a részletekre? Vagy ne ülhessen bele?

- Inkább hagyja abba a sulit, ha nem tudja fizetni, miközben nekem aprópénz lenne?

- ...



2020. febr. 22. 13:59
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
SZERINTEM/NEKEM, ő a párom, nem a prostim, vagy a laktótársam.
2020. febr. 22. 14:00
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen téren két lehetőség van.


Vagy 1 a gazdag automatikusan visel MINDEN terhet, ami szép meg nemes dolog, de könnyen lehet kihasználás a vége, ha olyan embert talál párnak aki erre hajlamos. Felismerhető onnan, hogy ez kicsit sem zavarja, néha odasóz a verbális ostorral, hogy több kellene, és mindig áldozatként jeleníti meg magát.


Vagy kettő, a gazdag visszafogja magát és mindketten a kocsiban esznek a pénz pedig el van rakva fontosabb dolgokra, mint a pucc-étterem bazári mivolta.

2020. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha diáklányként egy vén szivarral lennék együtt,akkor biztos nem felezgetnék semmit sem,fizessen csak mindent a papa.
2020. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha 40-es pasiként diáklánnyal vagy, akkor természetesen fizess te mindent. Aztán majd mikor elkezd dolgozni, úgyis dob téged egy 30-asért, akivel tud jövőt tervezni.
2020. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
De ki mondta, hogy neked is felesben KELL fizetni mindent? Ha neked az a fétised, hogy kitartasz egy csajt, aki a lányod lehetne, ő pedig örömmel elfogadja, akkor legyetek boldogok.
2020. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Mi együtt élünk. A számlákat én fizetem, a kaja 80%-át párom.

Ruházkodást mindenki maga fizeti. Étterembe nem járunk. Szórakozásnál egyszer én, egyszer ő fizeti.

Mi már dolgozunk.


40 évesen nem diáklánnyal kéne kezdeni!!!

2020. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
40esként diáklányt akarsz dugni, akkor legyél már olyan felnőtt és oldajd meg magad.
2020. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

FÉLREÉRTITEK!


Én nem tanácsot kértem, hanem érdekel, hogy a sok fillérkefélő pár ezt hogyan oldja meg, és hogy számukra ez nem gáz?

2020. febr. 22. 15:33
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

#8


Talán nem jönnek össze 40 évesen diákkal vagy munkanélkülivel. Problem solved.

2020. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem értjük félre. Veled azért van együtt a diáklány, hogy perkálj. Mások nem csak pénzért kapnak nőt, ők közösen oldják meg a kiadásokat.
2020. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!