Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az milxen ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milxen ember, aki szerint a nőnek ha párja, barátja van, akkor "használják"?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberekre. Aki nem házas azt használják... Peti barátnője Luca, azaz Lucát a Peti használja... Ez annyira gáz...


Ráadásul anyám mondja. Nekem is apácának kellett lennem, 16 éves belezavarodott, hogy fiúk voltak a hittan táborban, hogy engem ott felcsinlátak és terhes vagyok, még viszgálatra is elvitt... Ha bárhol fiúk is voltak, mindjárt orgiára gondolt. De mára körömlakk miatt is leribizett, sőt 12 évesen így hívott, mert megbőtt a mellem...


Dr ennyi erővel senkinek ne legyen párja, mert "használják".


2020. febr. 23. 17:15
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
95%
A nemnormális a megfelelő kifejezés. Onnantól lehet árnyalni, hogy a közember mit mondana rá, vagy egy pszichológus.
2020. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez engem is zavar.
2020. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Apád veletek lakik/lakott? Lehet, hogy úgy étzi, őt is csak használták. Ettől függetlenül nem normális dolog, hogy téged is meg akar nyomorítani a saját lelki sérülései miatt.
2020. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy ezért nem lehet 18 felett sem párom, meg mindenért ribi vagyok.


Anyámnak nem volt soha senkije apám előtt.

2020. febr. 23. 17:47
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a végletekig vallásos is. Nem tudsz mit kezdeni vele, csak ha lelépsz otthonról. Addig meg folyamatosan uralkodni fog rajtad.
2020. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, anyád elmebeteg!
2020. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az. 16 éves koromban hónapokig nyugtatóval mérgeztt a tudtom nélkül... Legutóbb meg szerdán szarul voltam az imfluemza miatt, lazán belekevert altatót az otthagyott teámba és nem kamuzom. Gyógyszer íze volt, elótte már beszélt róla. Esküszöm, nem kamuzom.
2020. febr. 23. 19:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol? Van esélyed lelépni? Vagy szólni valakinek ezekről? Ha eljutsz odáig, hogy el tudsz költözni, ne jelentsd be neki, mert képes éjszaka eltenni láb alól.
2020. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Légy óvatos!
2020. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Most végeztem az egyetemmel, nincs még munkahelyem. Sajnos vertek is sokszor. Senkim nem volt. De most jobb lesz, hogy elkezdek dolgozni, így már lesz annyi pénzem, hogy elmehessek.
2020. febr. 23. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!