Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a régi legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a régi legjobb barátommal újra találkoztunk, és teljesen elvarázsol?

Figyelt kérdés

19F vagyok, ő 19L.

Az a helyzet hogy régen együtt voltunk, 2 napot, szoval nem is nevezném kapcsolatnak. Aztán legjobb barátok lettünk, mindent megosztottunk egymással, fontos volt nekem. 2 évvel ezelőtt eltávolodtunk,nem is beszéltünk, és tegnap újra találkoztunk, az egésznapot együtt töltöttük, boldog voltam, úgy láttam ő is, rengeteget nevettünk,rengeteged sétáltunk mindenfelé kettesben,és mindenről beszélgettünk. Ma ugyan csak találkoztunk ha már ilyen jó volt a tegnap. Ma is minden rendben ment, viszont teljesen elvarázsol ha vele vagyok, boldoggá tesz, amikor elköszönünk egyből szinte hiányzik, rengeteget írkálunk, és félek hogy érzelmeket fogok táplálni iránta... ez mennyire baj? Lehet esély többre mint barátság így hogy régen legjobb barátok voltunk?



2020. febr. 25. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kettőtökön múlik, hogy lehet -e több ebből mint barátság. Szerintem ha igen, akkor alakul majd a kapcsolat.
2020. febr. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszod! :)
2020. febr. 26. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!