Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálok ismerkedni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok ismerkedni, de minden leszbikusnak gyereke van szinte?

Figyelt kérdés

Beléptem egy csopiba is hétfőn, és akiket megnéztem, mert még néznek is ki valahogy, mindnek gyerekeik vannak. Többnek kettő is! Ez hogy lehet? Egyet még megèrtek, mert oké, később döbbent rá, vagy nem tudom, de több gyermek nem kevés idő

Itt, akik nem huszonegy-két évesek, nektek van? Vagy ismertek ilyet, akiknek van? Érdekelne hogy szeretett volna, vagy csak a későbbi rádöbbenés miatt vállalt azt akkori párjával gyereket


2020. febr. 27. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Egy leszbikus nem akarhat anya lenni? Az se biztos, hogy hagyományos hetero kapcsolatban fogantak a gyerekek.
2020. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne ne ne, ne forgassátok ki kérlek! Nem támadó céllal, se nem kérdőrevonás végett tettem fel a kérdést, ne kombináljatok vele semmit

Csak érdekel

2020. febr. 27. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne, ne, ne, ne!!! Nem támadásból kérdeztem, engem is érdekel. Vagy tedd fel konkrétabban a kérdést, pl: Hogy-hogy sok leszbikus több évnyi házasság és közös gyerekek után jön rá, hogy...?


Mert ez így csak annyiból áll, hogy amelyik leszbikusnak gyereke van, azt betolod a “későn jött rá” kategóriába és fel sem merül benned, hogy ő bizony akarta a gyerekeket és tudatosan vannak nála.

2020. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ, hány éves korosztályban keresel. Az tök mindegy, hogy hetero vagy homo. Egy bizonyos korban az emberek eljutnak a gyerekvállalásra való igényre, egy leszbikus is megoldja. Így ha 30 fölött keresgélsz, sanszos, hogy elvált és gyermekes emberekkel fogsz találkozni.
2020. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert attól még akarhat gyereket és meg is csinálta. Meleg férfiak is vállalnának, csak nekik "kicsit" bonyolultabb.
2020. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy most az a kérdésed, hogy hogy nem undorodnak a 🌳sztól?
2020. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!