Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kéne lépni vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne lépni vagy várjam meg míg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom felé nem tudom mit érzek. Nagyon jókat tudunk beszélgetni, érdeklődési körünk sokban megegyezik. Munka miatt sokat is találkozunk, meg szinte egyezik a baráti körünk is. Eleinte nem éreztem semmit iránta és most se vagyok megbizonyosodva arról, hogy most igen. Tudom, hogy neki ki jön be, de közben azt is, hogy az ő kiszemeltjének ő nem kell. Nem akarok rányomulni, mert a későbbiekben kicsit ciki lenne, ha elutasítana, de nem tudom ő merne e lépni, ha érezne irántam valamit. Szeretek a közelében lenni, mert jókat tudunk beszélgetni, és nem akarom, hogy ez az én hibámból kifolyólag megszűnjön.

Korábbi kapcsolataimban ilyen még nem fordult elő, vagy a férfi tette meg az első lépést, vagy már az elején lehetett tudni, hogy lesz itt valami.

Tudnátok tanácsot adni mégis mit tegyek?


2020. márc. 1. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Találkozzatok gyakrabban, kérd ki a tanácsát valamiben, írj rá gyakran, beszélgessetek. Ha olyan a kapcsolatotok, hívd meg kávézni. Ha munka miatt is találkoztok és a baráti körötök is egyezik, akkor nem lesz nehéz gyakrabban összefutni.

Nem kell mindjárt szerelmet vallani. Ismerjétek meg jobban egymást, így a saját érzéseiddel is tisztába kerülsz és neki is lesz lehetősége lépni, ha szeretne valamit.

2020. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nincs túl a neki tetszőn ne akarj pótlék lenni, mert neked lesz nehéz!
2020. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!