Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 ev felettiek, meddig varnatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 ev felettiek, meddig varnatok?

Figyelt kérdés

Ha megismernetek valakit, milyen hosszu boldog kapcsolat utan vagnatok bele a csaladalapitasba?

Kort, nemet irjatok! Koszonom


2020. márc. 1. 13:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem idő függvénye. Nem lehet siettetni a megismerkedést.

Sőt, a családalapítás oltári nagy felelősség! Ezt meg végképp nem szabad siettetni.


(Bocsi, ha nem 30 felettiként válaszoltam, 29N)

2020. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelj...ameddig nem stabil a kapcsolat teljesen, addig biztos, plusz velem nem árt eltölteni 1-2 évet összeköltözve, mert simán előjöhet némi megszokhatatlan tick-em.


Szóval ez így összeszámolva kb 2,5-3 évet jelent.


30/F

2020. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én összeköltözés után minimum 2-3 évet várnék, aztán ahogy alakul. Persze ez nagyban függ a nő életkorától is, pl ha ő már 38, akkor nagyon nincs idő várni.
2020. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Én 29, a férjem 35 éves volt amikor megismerkedtünk. Fél évig csak úgy jártunk. Abban mind a ketten egyetértettünk, hogy gyerekeket szeretnénk. Fél évig laktunk együtt albérletben. Aztán összeházasodtunk.

Ez tehát 1 év volt összesen. Pár hónap múlva terhes lettem. Mi nem láttuk értelmét ,hogy húzzuk az időt.

2020. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem az időn múlik ez bármennyire is haszontalan sztereotípiának hangzik.

Tudok olyat aki 5 ev után házasodott esküvő gyerek mégis vége lett...

De oylat is akik 3honap után osszekoltoztek papír semmi ,gyerek sem lett mégis boldogok

2020. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
33 eves no vagyok. A 39 eves paromat hagytam el 5 eves parkapcsolat utan, mert meg nem akart gyereket. Ismerkedek egy 35 eves ferfival, nehany jol sikerult randi utan rakerdeztem, nala mi a helyzet. Azt mondta, 2-3 eves jo kapcsolat sem lenne meg neki eleg, meg egyebkent sem tart meg ott az elete. Mi van a mai emberekkel? Mit hisznek, meddig elnek? Oke, hogy mar nem divat 20 evesen gyereket vallalni, de 30 fele illene megerni ra. Sajat lakasom van, tartalek penzem, en gyakorlatilag mar csak apat keresek, nem olyat, aki eltart. A randis fickon meg azt ereztem, hogy a “vagyonat” felti, ami kb ugyanannyi mint nekem. Tiszta vicc.
2020. márc. 1. 14:04
 7/31 Noren1989 ***** válasza:
54%
Vagy talán azt érezte, hogy apát keresel...és nem társat, de ez csak egy személyes vélemény kivetülése.
2020. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Apat is, tarsat is, nyilvan. De szerintem ilyen eletkorban ez nem olyan borzalmas. Es az sem az, ha az elejen letisztazom ki mire vagyik, es nem 3-5 ev utan vagom a fejehez, hogy egy rohadt szemet, aki atvert. Sot, rengeteg no “csak ugy” teherbe esik. Szoval jobb, hogy korrekt vagyok.
2020. márc. 1. 14:11
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

#6

A magadfajta ostoba emberek miatt van annyi elb..szott gyerek a mai világban. Csak megcsinálják őket, de foglalkozni már nem foglalkoznak velük, sőt, a párok már egymással se foglalkoznak.

Tudod te mit jelent egy harmonikusan boldog szeretetteljes család? Kétlem, mert akkor nem így állnál hozzá. Nagy felelősség felnevelni egy gyereket, szeretetben, odafigyelve rá.


És mondok még egy új dolgot neked, a gyerek a két szülőt tekinti 100%-ban követendő példának. Amit ti csináltok, azt fogja ő is csinálni. Ezért nem mindegy, hogy mikor, milyen emberek csinálnak gyereket.

2020. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
Ui..: még egy új dolog, az érzelmek nem korfüggvénye, nem lehet siettetni!
2020. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!