Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy eszkortoztam?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett sajnos hiába vállaltam munkát nem tudtam azzal elég pénzt gyűjteni. 2 munkát nem tudtam volna végezni az egyetem mellett. Ezért 3 férfival pénzért létesítettem az idő alatt kapcsolatot. Pontosabban 3 és fél évig. Mostmár ennek több 3 éve, és felépítetem a karrierem. Azóta is keményen dolgozom, így egyre jobb körülöttem minden és én is egyre jobb helyzetben vagyok. Azonban van egy párkapcsolatom másfél éve, pár hete össze is költöztünk.

De nem akarom hogy titkaink legyenek egymás elől, illetve nem hülye férfi, sejti hogy a családom anyagi helyzetét tekintve nehezen végezhetem volna el az egyetemet. Finoman már rákérdezet, de akkor hárítottam. El szeretném mondani neki de nagyon félek hogy esetleg így már nem kellek neki.

25/l


2020. márc. 1. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem mondtad már ne mondd el

A multad Temesd el és ne is agyalj ezen.

2020. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ess túl rajta, mondd el neki. Nagyon egyszerűen. Így, ahogy leírtad. Gondolom ez meg a kapcsolatotok kezdete előtt volt. Ha már így is sejti, akkor nem fogja váratlanul érni. Ha emiatt elhagy, akkor nem kár érte. Én a helyében csak amiatt lennek pipa, mert ilyen sokáig vártál azzal, hogy megoszd vele ezt a titkodat.
2020. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Így. Hiába csomagold a szart selyempapírba, az nem fog változtatni a tényeken.
2020. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Te:Szia

Ő:Szia

Te:Egy darabig qrva voltam az egyetem mellett, de erre már biztos rájöttél magadtól is.

Ő: Igen rájöttem. Mi teszünk ma.


Érdekes.. pénzért szexelni tudtál de egy szimpla beszélgetés nem megy...


Amúgy meg ne keress kibúvókat..


"hiába vállaltam munkát nem tudtam azzal elég pénzt gyűjteni. 2 munkát nem tudtam volna végezni az egyetem mellett. "


tudtál volna passzívra is menni, majd teljes munkaidőben dolgozni 1 évet ami alatt bőven lehetett volna félretenni. Vagy vehettél volna fel diákhitelt, stb. Érdekes sok pasi(és a többi lány) meg tudja ezt oldani.. kénytelenek megoldani.

2020. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első három válaszadónak! :) Ment a zöld kéz.
2020. márc. 1. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

"családom anyagi helyzetét tekintve nehezen végezhetem volna el az egyetemet. "


A család anyagi helyzetét tekintve én se végezhettem volna el, mégis elvégeztem ( ösztöndíj, szoc.+állami tám,+ diákmunka). Ennyi.


Másrészt nem kell semmit mondanod. Az a te életed, ráadásul a múltad. Maradj a jelenben, és a jövőtöket építsétek együtt.. Mindenkinek van múltja, hibái, ami formál minket, változunk, szerintem teljesen mindegy ez ma már.. Nekem is csinált hasonlót egy jó barátnőm, neki is ugyanezt mondtam anno. Ennek az őszinteségrohamnak nem sok értelme van szerintem.. Magadban tudd le inkább és vond le a következményeket, ha már te voltál benne, és nem más.. Szerintem.

2020. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha elmondod neki, kétlem hogy meg fogja érteni. Más lányok - köztük én is - úgy végzik az egyetemet hogy a család nem tudja őket támogatni, mégse állnak kvának. Én az egyetem mellett dolgoztam heti 20 órákat hétköznap (előadások előtt, után) egy multinál. Hétvégén meg csináltam ami épp volt: újsághordás, stb. Éjjel tanultam és vizsgaidőszakban. Albérlőtársakkal laktam és magamra főztem. Szóval szépíthetsz meg háríthatsz, de te választottad a könnyebb utat. Viseld a következményeit. Egyébként multiknál már 3 éve is lehetett annyit keresni diákmunkával, hogy - ha nem is fényűzően - de meg lehessen élni.
2020. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdés az volt, hogy hogyan mondjam el a páromnak nem pedig hogy mi a véleményed a választásomról és az életemről. De valószínűleg neked sem kellett emelett pszichiátriai kezelést fizetned. De köszönöm a kritikàt. Tudom, hogy mások jobban megoldották. Gratulálok is, és kívánom, hogy mindenki oldja meg tisztes munkával ne pedig kurvulással :)
2020. márc. 1. 17:45
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ne mondd el. Aztán majdcsak elévül.
2020. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A családom anyagi helyzetét tekintve én sem mehettem volna Tokióba egyetemre, de az eszemmel (ösztöndíj formájában) megkerestem azt a több 10 millát, szóval ilyen miatt pont nem kéne fennakadnia a pasinak.

Amúgy meg van egy mondás: Megmosod, aztán olyan lesz, mint új korában. (Ne valld be, amit nem tud, az nem fáj.)

2020. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!