Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ez tényleg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ez tényleg mindig észreveszitek?

Figyelt kérdés
Itt olvastam hogy szerintetek nagyon feltűnő ha egy nő végigméri a testeteket (akár csak gyorsan) ha előtte a szemetekbe néz. Ez igaz?
2020. márc. 1. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, észre lehet venni.
2020. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Viszont megesett már az velem is, hogy végigmértem a nőt, és a cicikre tapadtak a szemeim. Megfogta az államat, megemelte és mosolygott, hogy "Itt vagyok fent". 😄 F
2020. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hogyne, már eleve a tekintetéből észre lehet venni.
2020. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj nemár, nem tudom kik válaszoltak, de nincs vmi sok tapasztalatuk a nők terén.

Nem, nemigazán vesszük észre, mivel a nők ezt mindig olyan kifinomultan csinálják. Csak azt vesszük észre, amit a nő szándékosan úgy csinál, h észre vegyük.

ha a nő azt akarja, h lássuk h ő végigmér minket, akkor észrevesszük.

Ha azt akarja h nem vegyük észre, nem fogjuk. Mi nem másként figyeljük a nők dolgait, nem ilyen kifinomultan.

2020. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: a magad nevében beszélj, csicska. Azért, mert neked gyenge a non-verbális kommunikációs képességed...
2020. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
#4:Ezt olvastad valahol? Ha nem veszed észre, az a te bajod, de másokra ne húzd rá.
2020. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy észrevettem, igen.
2020. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már hog észrevettem a nőt a mellei mögött de az ritka.
2020. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!