Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a kollégámat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a kollégámat?

Figyelt kérdés

Férfi kollégámról van szó, állandóan kritizál, beszólogat. Mindig azzal jön, hogy hogy tudok ilyen nagy körmökkel dolgozni, hogy minden nap sminkelem magam, hogy tudok egész nap magassarkúban lenni, miért nem hozok váltópapucsot, hogy milyen görbék a lábaim és mégis rövidnadrágot meg szoknyát húzok. Igen, görbék a lábaim, de így születtem, erről nem tehetek, most akkor egész életemben csadorba kéne járnom? Hát ha neki nem tetszik ne nézze. Állandóan ezekkel piszkál, hiába már nem reagálok rá. Pedig az elején jóban voltunk, sőt, egyik céges bulin össze is jöttünk és csókolóztunk, de én nem akartam többet, mert munkatárssal nem akartam kezdeni. Az csak úgy megtörtént, sokat ittunk és hazakísért. Viszont azóta állandóan beszólogat, kritizál és már nagyon zavar. Mit tehetnék?? Hogy állítsam le?


L/24


2020. márc. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Zimányi linda és hozzá hasonló nők szerinted miért használnak magassarkút? Mert így mutogatják magukat jobban
2020. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudott megdugni és most le akar járatni, mit kell ezen logikázni? Megbántottad az egóját.
2020. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
Hát mert buta vagy. Munkahelyen...
2020. márc. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert tapintatlan, gyerekes és tahó a fickó.

Ha ennyire problémája van veled, mégis miért akart téged?

Megsértetted, és igy próbál visszavágni.

Másokat nem kritizál?


Érdemes lenne nyomatékositani neki, hogy fejezze be ezt a gyerekes viselkedést, és inkább foglalkozzon saját magával, mert gondolom ő sem tökéletes.

2020. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert nem siekrült megszereznie, csődött mondott, ami rossz az egójának.

Nekem is van 2 olyan munkatársam, akik majdnem összejöttek, de a csaj nem akart többet, ezért a srác bosszút forralt és folyamatosan lejáratja a nőt.

Vannak ilyenek. Úgy tapasztaltam, h ezek a srácok, akik így viselkednek, önértékelési problémáik, v kisebbségi komplexusaik vannak. Ezt nem tudják kezelni, ezért mindig más a hibás a sikertelenségük esetén.

Van rá több módszer is, h leállítsd. Leghatékonyabb az, ha találsz magad melé olyan férfi munkatársat/munkatársakat, esetlegb főnököt, akik megvédenek vele szemben. Mivel saját magával vannak gondjai, ezért ez könnű és gyors megoldás.

Ha nincsenek ilyen férfiak, akkor sajnos magadnak kell megoldani, leginkább úgy, h nem veszed figyelembe a beszólásait és kizárólag munka kapcsán kommunikálsz vele. Ehhez idővel hozzászokik, h téged nem tud megtörni és abahagyja. Arra utazik ugyanis, h neked is rossz legyen, ne csak neki. Ez viszont baromi nehéz.

Persze sokminden függ attól, h az illető milyen személyiség, de mi ezt így nem tudhatjuk. Emiatt sokféle megoldás lehet még.

2020. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ez egy munkahely, és nem az ő kedvéért öltözöl, viselkedsz úgy, ahogyan. És szakadjon le a lábadról, mert különben megismerteted vele. A te életed:).
2020. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!