Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerülnek a társas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerülnek a társas kapcsolataim?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy hozzám nem úgy állnak hozzám, mint a többséghez. Gyerekkorombam is a "barátságaimhoz" is én ragaszkodtam, hozzám senki se ragaszkodott. Mikor kigúnyoltak se volt, aki megvédjen mindig egyedül voltam. Felnőttként is hiába szeretnék jó lenni egy férfinak, sose vagyok elég jó senkinek. Míg masokat tudnak szeretni, addig engem soha senki. Hiába vártam arra 29 évesen hogy idegen ember önmagamért szeressen, ez nem vált valóra. Ki is vagyok ábrándulva az életből, mert másoknak az élet mindent megad, csak nekem soha semmit. Pedig mindig azt látom, hogy akik kapcsolatban élnek, azok sokkal boldogabbak. Más nőket szeretnek, csak engem nem szeret soha egy férfi sem. Míg az exem is az én érzéseimet k7használta, addig mással ő is boldog. Irigylem is azt a nőt, mert neki megadta azt amiről én csak álmodhatok. Őt el is jegyezte már, csak én nem érek egy férfinak se semmit.

2020. márc. 2. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt...
2020. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
'Mindenki annyit ér amennyi vagyona van' by lezser jancsika
2020. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad!

Ilyen negativitással ne várd, hogy belédszeressen bárki.

2020. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá ennyire, épp ezért próbálsz olyan emberekbe kapaszkodni, akik nem érdemlik meg, mert attól rettegsz, hogy lemaradsz valamiről, ha nem találod meg azonnal a nagy ő-t.
2020. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az élet másoknak mindent megad jó vicc 26 vagyok de egy csókot nem kaptam senkitől.
2020. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb mintha én írtam volna ki... Sajnállak kérdező. Pontosan tudom h mit érzel :(
2020. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Na nem vagy egyedül!

Én is kiírhattam volna ezt ugyanígy.

Már az apámnak sem jelentettem sosem sokat, elhagyott... na ez a későbbiekben sem változott. Se barátok (ahogy mondod...én ott voltam nekik mindig, ők meg ahogy pasiztak be, dobtak el mindent - persze nekik minden be is jött), se társ.

Pedig olyan jó lenne ha valakinek én is első lehetnék, ha valaki engem is a tenyerén hordozna ahogy más lányokat a párjuk..

2020. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Mi az oka annak, hogy itt panaszkodtok, de ha ide írna egy pasi bármit is, eszetek ágában sem lenne ráírni, h esetleg beszélgessetek?
2020. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, de igyekszem ezen változtatni, ha gondolod, nyugodtan írj privit.


24/L

2020. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ameddig nem szereted saját magad, mástól sem várhatod. Ha ilyen negatívan vélekedsz magadról, nem becsülöd magad, futsz az olyan emberek után, akik nem kíváncsiak rád. Először magadat kéne megtanulnod becsülni. Ha úgy érzed, kell, kérd ehhez szakember segítségét.
2020. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!