Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hogy működik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy működik, ha a párotok azt mondja, hogy választhattok valamit egy boltból születésnapotokra?

Figyelt kérdés

Például, ha mondja hogy a Douglasban vagy Müllerben választhattok valamit születésnapotokra, névnapotokra, mit választanátok? Van egy parfüm, amit régóta szeretnék, csak kellemetlennek érzem így a boltban ‘megvetetni’. Értékesebb ajándékokat szoktam neki venni. Ti mit tennétek?

22L



2020. márc. 2. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Szomorú lennék hogy nem ismer annyira hogy meglepjen.
2020. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

Szakítanék. Nagyon kiábrándítana egy ilyen megmozdulással :(

24/L

2020. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Tavaly a születésnapom előtt elmentünk egy parfümériába és együtt kiválasztottunk nekem egy parfümöt.

Aztán karácsony előtt ugyanezt fordítva.

Mi a gond ezzel...? 40 évesek vagyunk, nem 13...

2020. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Azt mondanám, hogy nem kérek semmit, le van tudva.
2020. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Ettől még az is "romantikusabb", ha vásárlási utalványt venne!

Balek...

2020. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Csalódnék benne, hogy ennyire nem ismer és ilyen fantáziátlan nonkreatív balekkal voltam eddig.

32/N

2020. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Hát nálam azért a párom mindig vette a fáradtságot, hogy megjegyezte, hogyha valamire mondtam, hogy tetszik, vagy szeretném. De ez oda-vissza működik, én is figyelek rá, és tudom, hogy mit szeretne. Ennyi erővel adhatna neked tízezer forintot hogy menjél vedd meg magadnak. Én nem örülnék ennek.
2020. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%

Jesszus -.-"

Férfiként most elnézést kérek a "barátod" nevében is. Az ilyenek miatt veszik egy kalap alá a valamirevaló férfiakat az ilyen gyökerekkel.

28 F

2020. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

Az összes közül tényleg ez a pasi volt a legjobb???

Tiszta szégyen....

Mekkora nyomorultság már ez!? .....

2020. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyennek örülök a legjobban!!

18 éves koromban (15 éve) kaptam utoljára olyan meglepetést, aminek örültem...

A Müllerben kapható édesség jön fel mindig névnapomra, hogy na azt szeretném, de mikor oda jutunk sajnálom rá a pénzét :/

UTÁLOM A MEGLEPETÉSEKET!!!

2020. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!