Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit mondjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki? Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
1 hete ismerem a srácot és tegnap elvitt egy családi ebédre. Láttam, hogy piszok gazdagok. Eleve tudtam,hogy jól megy nekik, de még annál is jobban. Nagyon zavar, hogy ilyen nagy az anyagi eltérés köztünk. Az exe is egy jómódú lány volt. Nem merem haza hozni se, mert nagyon rossz körülmények között élünk. Nem akarom megbántani, de nekem ez így nem fog menni, ő egy olyan lányhoz való, aki jómódú, okos és szép. Nem akarom, hogy beérje velem, mert jobbat is kaphatna. Egyébként nem melegedtünk még annyira össze, csók volt és semmi több. Nem szeretjük egymást még, szóval nem fájna neki.
2020. márc. 2. 13:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Túlzás lenne, ha azt mondanám neki, hogy azért nem akarok kapcsolatba lépni vele, mert túl gazdag, és jobbat érdemel. Ennél valami jobb kifogás kell.
2020. márc. 2. 13:40
 2/13 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok a srác pedig 24, ha ez számít is valamit.
2020. márc. 2. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de te ne mvagy normális! Nyilván levágta a srác, hogy van némi különbség köztetek anyagiak terén.. DE!!!! Amint láthatod, ezt a srácot mindez nem érdekli! Inkább örülj neki, hogy nem az számít neki, mennyi stexetek van.

Amúgy meg.. beszélj vele ezekről a félelmekről. Hidd el, ha komolyan gondolja, nem fog kinevetni. Ha meg mégis, akkor egyértelműáen kalap-kabát!

2020. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Osztom a véleményt a 3#
2020. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is, jól mondja a 3-as hozzászóló!
2020. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De még nem is volt nálunk, el se merem hozni, mert nagyon rossz itt minden. Ő pedig jönni akarna. Ennek sehogy nem lenne jó vége. Nem tudja, hogy milyen rossz körülmények között élek. Normálisan, stílusosan öltözködöm, kultúráltan beszélek. Nem vágta le, hogy milyen szegény családból származok. Tényleg nagyon kínos, nem szeretném folytatni. Tehát mit javasoltok, mivel rázzam le?
2020. márc. 2. 13:55
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy valaki jómódú, az miért egyenlő azzal, hogy szebb, jobb, okosabb? Minek kell ez a mártír duma, de komolyan?!
2020. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem szakító indok, főleg nem így, hogy szerinted jobbat érdemel. Mond el neki, aztán közösen eldöntitek, hogy érdemes -e folytatni.
2020. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De engem csak az érdekelne, hogy milyen indokkal "szakítsak" vele? Igazából még együtt se vagyunk. Eleve nem kellett volna belekezdenem, mert nem állok készen lelkileg egy kapcsolatra. Nem akarom őt lehúzni, lelkileg, anyagilag. Azt se akarom, hogy úgy tűnjön mintha kihasználni akarnám csak, ezért lépnem kell.
2020. márc. 2. 14:04
 10/13 Hellmano ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogy a találkozás alkalmával nem éreztél semmit, majd azt hitted, ha elcsattan a csók, akkor ez megfog változni, de attól se lett több és ha ez nem indította be a folyamatot, akkor nem lesz belőle semmi és ne húzzuk egymás idejét.
2020. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!