Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember egyensúlyban van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember egyensúlyban van ez az alapelmélet. De egy szűz ember, hogy van egyensúlyban ha nincs senkivel kapcsolatban? Vagy van kapcsolatban valakivel szexuálisan csak valami éteri módon?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 10:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Én szüzike 27f vagyok
2020. márc. 4. 10:43
 2/8 anonim ***** válasza:

Első sorban mindenki saját magával van kapcsolatban. Attól, hogy nincs melletted valaki, még attól teljes életet tudsz élni.

Szexuálisan is ki tudod magad elégíteni, ha éppen erre vágysz. Oké, gyereket csinálni magadnak nem tudsz, mert nem vagyunk hímnősek.

2020. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én abban hiszek hogy az ember egy társas lény de én valahogy mindig csak plátói kapcsolatokat éltem eddig meg
2020. márc. 4. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Hihetsz abban, hogy az ember társas lény, de ha nincs melletted valaki, akkor te egy életképtelen senki vagy?

Sem tudnád egyedül megcsinálni a reggelidet, nem tudnál főzni, takarítani vagy csekket befizetni?

Az, hogy van egy társad az csupán egy plusz dolog!

2020. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jav.: Nem tudnád...
2020. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2020. márc. 4. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Prostik kellemesen kibalanxzolják az életemet
2020. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Szuz ember a Halak emberrel van egyensulyban, mert komplementer elemuek (fold-viz) es azonos modalitasuak. Az elobbi kepviseli a rendet, az utobbi a kaoszt. Igy kerul egyensulyba a rend es a kaosz, es lesz mukodokepes a rendszer.
2020. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!