Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furcsán anya?

Figyelt kérdés

Mindig elkezdi mondani, hogy neki azt mondták a szülei, hogy spóroljon, nem engedték sehova stb. Ma délelōtt tōrtént, hogy hazaértem a barátomtól, neki is küldött virágot, ajándékot nōnapra, de az elōbbi volt a téma. Amikor készülōdök valahova, akkor is ezzel jön, nem szórom a pénzt, havonta csak a bérletemre költök. Amikor sminkeltem, mondta hogy egy pasi se viseli el ezt, pedig csak alapozót használok kb. Lehet irigy a saját gyerekére?

21L



2020. márc. 7. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, vagyis ennyiből ezt nem lehet tudni. Szerintem csak nagyon mély mérgező beidegződései vannak. Próbáld meg mindig közölni a te álláspontodat is, hátha idővel átszivárog hozzá valami, vagy legalább is elfogadja hogy te máshogy gondolsz dolgokat, ha következetesen hallja őket.
2020. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is emlegetett a gyerekeimnek, hogy miket szabott (volna) még az apám, csak, hogy lássák, milyen jófej vagyok.

Ne szórd a pénzt, nyilván, de hát a pénz azért van, hogy kicsit jobban érezzük magunkat, mintha nem volna.

Mindegy ki mit mondott erről.

2020. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!