Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy fiú barát így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy fiú barát így megnézett?

Figyelt kérdés

A fiú haverom is zeneiskolába jár velem együtt. Múltkori fellépésen ő is fellépett klarinéttal, én még előtte zongoráztam. Ez évre kicsit jobban összeszedtem magam, sportosabb is vagyok, jobb az alakom, aznap tőlem nem megszokott módon egy kis smink is volt rajtam. A lányok is megdicsértek az öltözőben, hogy milyen szép vagyok. Amikor indultam az előadóteremben, mikor oldalra néztem, láttam, hogy ott áll a srác, fura, mert mindig a haverjaival dumál, de akkor csak rám figyelt, hosszasan semmi nosolygás nélkül nézte az arcomat.Szabadidőnkben meg suliban is sokat vagyunk együtt, egyfolytában átjár hozzánk, mindig dumálunk. A zene szeretete összeköt minket, nekem ő ugyan bejön, de nem tudom biztosan hogy én is bejövök-e neki. Úgy tudom, egy másik lányt tart a suli legszebbjének, viszont azzal a lánnyal egy szót sem beszél, mindig hozzám jön oda.


19/L


2020. márc. 7. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Légyszi járjatok, légyszi!
2020. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Mért lenne fura? Neked puncid van,neki meg puncihiánya kb ennyi. Ez a szöveg meg hogy más tetszik neki de hozzám jön,na az ilyen naiv csajokat szokták felcsinálni
2020. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem fura. Tuti bejössz neki
2020. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami szép az szép
2020. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a tini rovatba akartad kitenni a kérdésedet?

Honnan tudjuk amúgy mi jár valaki fejében? Egyébként ha állandóan együtt lógtok, azonos a hobbitok, nem csak iskolában, hanem szabadidőben is sok időt töltötök együtt (ld. zenekari próbákon), sőt még "átjár hozzád" akkor igen valószínű hogy bejössz neki.

2020. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!