Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hidegen kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hidegen kellene hagynia annak hogy egy barátnőm összejött az exbarátommal?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónappal ezelőtt egyik barátnőm összejött a volt barátommal. Azt tudni kell hogy mi már két évvel ezelőtt szakítottunk, tehát az nem most volt. Viszont engem mégis nagyon nagyon zavar, mert közös a baráti társaságunk és nem szeretem őket együtt látni az egész helyzet valahogy annyira kellemetlen. A barátnőmnek is azt mondtam tartsuk a távolságot, mert ez a helyzet összeférhetetlen a barátságunkkal tehát ha valamilyen közös programot összefutunk szinte nem is szólunk egymáshoz pedig sajnos a közös baráti társaság miatt előfordul az ilyen. A barátnőm azt mondta lelkiismeretfurdalása van, de úgy volt vele hogy mi már mégiscsak két éve szakítottunk és azt is végig kellett gondolnia, hogy ő mit szeretne és ő szerzett volna összejönni az exemmel. A barátaim között mindenki engem néz hülyének, hogy engem ez miért zavar és nem kéne hogy zavarjon.
2020. márc. 8. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez gáz a barátnőd részéről. Ha a srácnak nincs annyi esze, hogy ezt ne tegye meg veled, a barátnődnek kellett volna lennie annyira emberinek, hogy házinyúlra nem lövünk. Vess véget ennek a barátságnak, igaz barátok nem tesznek ilyet.
2020. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Te vagy a gáz.
2020. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem jogod van az érzelmeidhez, de nem a barátnőd a gáz. Nem csinál(t) semmi rosszat. Az esed kint volt a szabad piacon, ő meg lehalászta. LEgalább van közös témátok, amiről tudtok beszélgetni. Kérdezd ki, hogy őt is "Drágámnak" (stb.) szólítja-e mint téged. :D
2020. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
* exed
2020. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem arról szól, hogy "kéne" vagy "nem kéne" zavarnia - valakit zavar, valakit nem, téged igen. A barátnőd rákérdezhetett volna előre, hogy mit szólnál hozzá, ellenedre lenne-e, főleg, ha nem vagy jó viszonyban az exszel. Most így, hogy már kialakult a dolog, te csak annyiban dönthetsz, hogy hogyan tudod kezelni ezt a helyzetet. Ha ki tudsz egy normális, emberi viszonyt alakítani vele és társaságban sem zavar a jelenléte, minden rendben, ha ez nem megy, akkor sajnos jó eséllyel a barátságnak is annyi.
2020. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

A barátnődnek joga van összejönni az exeddel, csak ez egy elég "etikátlan" húzás. Neked jogod van kellemetlenül érezni magad és akár nem beszélni vele, hisz érthetően nem esik jól, hiába volt 2 éve (ami szerintem nem olyan hosszú idő). Úgy tűnik a barátaid jobban bírják a barátnődet, vagy nem néznének hülyének, hanem legalább megértenék hogy elég gáz a helyzet. Én pl. fixen összetörnék ha ilyen történne, de ez más sztori.


Itt azt kell eldöntened hogy képes vagy-e túltenni magad a döntésén és mennyire kényelmetlen egy térben lenni velük - ha nem megy, akkor lehet ott kell hagynod a társaságot, mert annak nincs értelme hogy megfagy a levegő ha együtt vagytok, mindenki másnak is kellemetlen (te meg szenvedsz közben). Ha maradnál a társaságnál, akkor pedig megbeszélni vele megint ezt az egész helyzetet és a hogyan továbbot, mert egyrészt ami most van köztetek, az már nem barátság, másrészt az egész társaságra kihat a kapcsolatotok, amit kezelni kell valahogy.

2020. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

EX, VOLT, VALAMIKORI,


Semmi közöd hozzájuk! Ki vagy te, hogy megtiltanád?

2020. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Te vagy a gáz. Évek óta semmi kozotok egymáshoz. Lehet, ők lesznek egymásnak a nagy ő?

Neked van valakid? Nincs? Azért vagy féltékeny?

2020. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Semmi közöd hozzájuk, hogy együtt vannak. Ti már rég nem vagytok együtt, idegenek vagytok a pasiddal. Most már, hogy mással van, kéne mi?
2020. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem leszek most népszerű... Szerintem ez a csaj nem a barátnőd. Az exeddel együtt törölnöd kéne az életedből. Mind a kettőt levegőnek nézni, kerülni, csókolom. Te ilyen vagy, téged zavar, hát akkor így kell feldolgoznod. Én is ilyen vagyok amúgy, aztán pont le.. arom, ki mit gondol!Biztosan nem fogok arról beszélgetni, hogy akit szerettem, hogy rakja tele a Katikát. Nem vagyok rá kíváncsi, köszi!...
2020. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!