Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néztél valaha bele a szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néztél valaha bele a szerelmed telefonjába?

Figyelt kérdés
Mi ok végett néztél bele és mit találtál? Lett valami következménye a dolognak?
2020. márc. 8. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Az exem belenézett. Nem volt oka rá, csak szimplán betegesen féltékenykedő meg gyanakvó volt. Nem beszélgettem mással mellette. Elolvasgatta a régi(kapcsolatunk előtti) beszélgetéseimet. Kidobtam, mint macskát sz*rni, az én privát dolgaimban senki ne kutatgasson engedély nélkül.
2020. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Egyrészt bunkóság, másrészt meg bűncselekmény.
2020. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, max futólag belepillantottam mikor telefonozott. Az se szándékos, meg az a pár pillanat amúgy se elég hogy elolvassam rendesen miről van szó.


Csak akkor olvasgatnám a cseteléseit ha külön engedélyt ad rá. De akkor is csak kíváncsiságból, érdekelne miről megy a pletyka a barátnőivel meg ilyesmi.

2020. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

2.-nak.


Bűncselekmény???


Nálunk az interjúsoknak is belekukkantunk. És ne a sittről írok.

2020. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
#4 Hogyne lenne az. Szerinted felbontani valaki privát levelét nem az? Ez ugyanaz a kategória.
2020. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Higy a fenébe ne. Tudom a kódját, az enyém le volt merülve és kellett egyet sürgősen telefonálnom. Amint beleptem a facebook fiókja nyílt meg. Épp a plátói szerelme képeinél. Rohadt nagy bukta. Ezt még megmagyarázta. Aztán legközelebb kiderült, hogy az asztali gépen is ugyanazt nézegette. Közös gép. Ekkor már csak beleneztem az előzményekbe. Minden áldott nap végignézi az összes képet. Hoppácska. Amatőr, nevetséges idióta.
2020. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bűncselekmény.
2020. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk az interjúsoknak is belekukkantunk"


Majd egyszer valaki feljelent. Mégis hogy gondolod, hogy a másik tudta nélkül kutakodsz a privát szferajaban?

2020. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nappaliba le vannak dobálva a telók, laptopok és nincsenek lezárva kóddal. Csak kérésre nyúlunk a másikéhoz.

Max ha nincs ott a másik és csörög a telója, akkor megnézzük, ki keresi és szólunk, hogy XY keresett.

Ennyi bizalom, magánszféra nincs egy kapcsolatban akkor az egy rossz kapcsolat.

2020. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Én is belenéztem mert idegesített, hogy mindig mikor megyek bezárja a facebook ablakot. Más nővel szexchatelt.
2020. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!