Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresek egy lányt? Aki mára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek egy lányt? Aki mára nővé érett,16 évvel ezelőtt találkoztam vele, akkor 16 éves volt most kb 32 lehet.

Figyelt kérdés

Pár órát beszélgettünk, ez még 16 éve volt, szimpatikus volt, úgy volt, hogy találkozunk még talán, de többé nem láttam.


Még anno E-Klubnak hívták a mostani Ligetben lévő klubbot., Szóval kb 16 éves volt, hosszú szőke haj, és egy piros vagy rózsaszín pólóféle volt rajta "babe" felirattal.


Időnként kb évente eszembe jut, vajon hol találhatom meg?


2020. márc. 10. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nabazz :)


Én is ez a 30-as korosztály vagyok, mi is jártunk az E-klubba....úristen de régen volt...


De sajnos fogalmam sincs ki az, sok reményt ne fűzz hozzá, hogy megtalálod, de ha még is, akkor írd meg!


Hogy hívják?

2020. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesegul vettem.
2020. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amúgy facebook? ott sincs meg?
2020. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A vezetéknevét nem is tudom biztosra, a keresztneve alapján meg több millió lehet, de már tuti több 100-at végignéztem, csak a facebooknak sajnos nincs szűkítő keresője
2020. márc. 10. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Jezus anyam🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Még anno E-Klubnak hívták a mostani Ligetben lévő klubbot."


Utoljára az E-klub Budavárban, a Szent Háromság téren, a Műszaki Kollégiumában volt. kb. 90-ig.

Érdekes. Nem tudtam, hogy a Ligetbe helyezték. Hova?

2020. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg férjnél van már 32 évesen.
2020. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem gondolod komolyan, hogy bárki is meg tudja mondani neked, hogy hol van ez a nő, ugye?
2020. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy tűnik,mintha tényleg meg akarnád találni.Ha így lenne, esetleg a polója felirata helyett megadhattad volna a keresztnevét. Arra csak jobban emlékszik, mint egy 16 évvel ezelőtti pólóra.😀

Amúgy drukkolok neked, vicces lenne, ha megtalálnád.

2020. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem engedd ezt el. Esélytelen megtalálni, ha mégis, valószínű csalódni fogsz, vannak dolgok, amiket nincs értelme bolygatni. 30f
2020. márc. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!