Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes szembesíteni a hazugsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szembesíteni a hazugságával valakit, vagy csak csendben le kell lépni?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövid és érthető lenni.

Pár hete megismertem egy srácot. Úgy tűnt, hogy minden stimmel köztünk: a komoly és vicces beszélgetések egyaránt. Találkoztunk is 1 hete, amire pozitív visszajelzést is kaptam, viszont azóta megszűnt az addig jól működő kommunikáció. Felbukkan a napomban, de már nem beszélget velem, nem hív találkozóra sem. Kérdeztem tőle, hogy valami baj van-e, amiért így megváltozott köztünk a dolog? Válasza, hogy semmi, csak sok a munkája mostanában. Elfogadtam, persze. DE! Nyitva tartottam a szememet! Amikor azt írta, hogy később jelentkezik mert sok a munkája, akkor abban az időben videókat töltött fel a tik-tokra (nem tudja, hogy tudom, hogy van neki) és továbbra sem jelentkezett, késő este csak pár mondatra, vagy reggel. Mindegy, nem rázott meg hű, de nagyon, viszont meglepett.

Talán a mai nap volt az, ami feltette a pontot az i-re. Reggel írt, kérdezgettett felőlem, hogy dolgozok-e stb, ő is dolgozik mert hát valamiből meg kell élni... Így este tájékán jött a felfedezés ismét, az internet csodája: délután 1 órakor ismét új tik-tok videó, hogy a haverokkal autózik. Közösségi médiában pedig délelőtt 11 órakor szelfie a tükörben, hogy ő fodrásznál van... Itt, ennél a pontnál úgy érzem, hogy meg kell vele szüntetnem minden kapcsolatot. Hazugságnál már csak azt utálom jobban ha hülyének néznek. Tudom, hogy még fog írni. Mit tegyek?

1. Ne írjak abszolút vissza, ignoráljam,

2. Szembesítsem a tényekkel, majd elköszönjek?


2020. márc. 11. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét verzió jó lehet. Teljesen mindegy, hogy melyiket választod, a vége úgyis az, hogy hagyod a francba és mást hülyítsen.
2020. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2.
2020. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Pont leszarja, ha most keménykedsz, csak megvan a lerázás indoka.
2020. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy írd meg neki, de talán még se.

Mert mi fog történni? Feltehetően egy kínos magyarázkodás, sertodes, hogy nyomozók utána, majd vádaskodás, hogy már most ellenorzod es beszamoltatod. Kell ez neked?

2020. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ír csak annyit válaszolj, hogy komolytalan dolgokra nem pazarlod az idődet.
2020. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Szembesitheted, legalabb rajon, hogy ez semmi jora nem vezet amit csinal es talan leszokik rola.

Masreszt viszont a kozossegi mediara maskor is lehet posztolni, nem akkor, amikor epp csinalja az adott dolgokat, lehet az autozas is par napos sztori, a fodrasz meg belefer altalaban munka mellett is. Ha olyan a munkaideje, esetleg vallalkozo, akkor siman elmehet napkozben. Persze ha nem errol van szo, akkor lasd az elso mondatom, en elmondanam neki aztan elkoszonnek tole.

2020. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki semmit. Max.ha ő keres,akkor röviden dobj neki oda egy "aha","értem","persze"választ.
2020. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, totál nem az érdekel, hogy most fölénybe érezzem magam vele szemben. Csak, h tudassam-e, h nem vagyok hülye. Nem mondanám meg hogy honnan tudom, sok ismerősöm is lehet, nem? :)
2020. márc. 11. 21:38
 9/19 A kérdező kommentje:
A múltkor írta, hogy amint lesz ideje ír. Egész nap semmi, másnap reggel sem, délután pedig jön az üzenet, h sz*rok a fejére. Írtam neki, hogy ezt most komolyan gondolja? H igen😂, én pedig rá, h hat ez baj. Erre jön a kérdés, hogy mi bajom van? Inkább nem válaszoltam... Másnap újra írt, mintha mi sem történt volna... Teljesen madárnak néz szerintem
2020. márc. 11. 21:40
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szo nelkul torold ismeroskent arrol a platformrol, ahol irtok. Vagy ha nem lehet, hallgass.

Az eltunesed feltunobb lesz, mint a megleted.

Sajnos itt nem is a hazugsag, hanem az a lenyeg, hogy leraz. Amugy ennel szebb, mikor a koran kelek holnap duma utan valaki online a Badoon. Oket unmatchelem, blokkolom, tulajdonkeppen a sajat egom miatt.

Sajnos meg kell tanulni hozzaszokni, ebben a netes vilagban minden kiderul, ami azelott nem. Es ha igy alakul, jobb minel elobb lezarni a sehova nem vezeto ugyeket.

2020. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!