Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tiltsam le mindenhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tiltsam le mindenhonnan és lépjek tovàbb?

Figyelt kérdés
Van egy baràtom aki az utóbbi időben furcsàn viselkedik. Tàvol vagyunk jelenleg egymàstól.. Eltűnik viszonylag hosszú óràkig, az üzenetet nem olvassa el akàr csak 8 óra múlva. Semmit nem mond ilyenkor, hiàba kérdezem. Persze én a hajam tépem hogy valami biztos történt, aztán simàn mérges vagyok rà. Valószínűleg van valakije.. Most csütörtök délutàn óta nem érem el. Messengeren nem is volt fent azóta, de a kis karika is üres maradt amikor üzenetet küldtem neki. A telefont nem veszi fel, üzenetre nem vàlaszol. Én màr nagyon unom ezt. Màr tényleg arra gondolok hogy letiltom mielőtt jelentkezik. 36 éves férfiról van szó
2020. márc. 14. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Igen. A koronavírus miatt most jobb is ha egy ideig nem találkoztok.
2020. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod letiltani? Majd válaszol.
2020. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A barátod ellenkező nemű?

Mert ha igen, akkor én itt a részedről nem csak sima barátságot érzek.

Valószinű, hogy megismerkedett valakivel, és nem mondja el neked, mert tudja, hogy azzal megbántana. Igy marad a másik út: rájössz magadtól, és békénhagyod.

2020. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Baràtom mint pasim, csak most egy bizonyos ideig messze vagyunk egymàstól, mondhatjuk hogy tàvkapcsolatban.

Azért gondoltam hogy jobb lenne letiltani, mert minden alkalommal többet enged meg magànak velem szemben.

Nem hiszem hogy rendben van hogy napokig nem tudsz semmit a pàrodról amikor minden adott a kapcsolat tartàshoz az interneten

2020. márc. 14. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsal és így akar leépíteni. :(
2020. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Magad miatt tiltsd le, hiszen a szomoru igazsag, hogy nem zaklat. De a modern kor hatranya, hogy jobban be lehet csavarodni, miert online, miert offline valaki.

Sajnos en az oda-vissza blokkolas nyomorusagat is ismerem. Ha viszont kapcsolat, akkor irnek annyit, hogy Akkor neked is csao. Es torolni.

2020. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltástól független, ez a kapcsolat halott.
2020. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. A letiltás mellékes.
2020. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha szimplán letiltod, azzal csak annyit csinálsz hogy reméled felhívod a figyelmét a viselkedésére és megváltozik, mert a csalódottságod ellenére még mindig reménykedsz. Ezt pontosan tudod belül, hisz már rég megtetted volna és nem foglalkoznál vele ha nem így lenne.


Tehát ha tényleg leakarod zárni vele, akkor előtte megkéne mondani neki hogy ez így nem működik és nem kívánod folytatni a kapcsolatot. Ezzel magadban is elkezded lezárni és őt is tudatod egy fix döntéseddel, amiből nem engedsz akkor se, ha utána elkezd kaparni (ami nem valószínű, de nem lehet tudni).


Viszont ennek a döntésnek meg kell születnie benned és aszerint viselkedni, lépéseket tenni és kitartani mellette.

2020. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ha letiltom mindenhonnan, és a telószàmàt is, akkor nem fog tudni keresni többé. Most költözök, tehàt még a címemen se tudna keresni.

Mit is mondhatnék neki vagy hogy? Nem is tudok vele kapcsolatba lépni jelenleg

2020. márc. 14. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!