Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak vennéd, ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak vennéd, ha lenne egy roma lány ismerőse a párodnak akivel olykor kiéli a lábfétisét?

Figyelt kérdés
Semmi szex, csak a lábát nyalogatja szagolgatja és ráélvez.
2020. márc. 15. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Repulne azonnal.
2020. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Annak is, meg eleve gusztustalannak, szóval mindenképpen repülne.
2020. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, egyértelmű hogy annak venném, szakítanék
2020. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Annak. Azon felül gusztustalannak is. Engem ne csókolgasson egy szàmomra undorító roma lábának a nyalogatása után.
2020. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most elhanyom magam, ha arra gondolok, hogy valaki gombás, undorító lábát nyaligatta a párom mielőtt megcsokol.
2020. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nálam ez megbeszélés tárgya lenne. Én ezt nem tudnám megadni neki, de ha normálisan leülne velem megbeszélni, hogy neki ez fontos, akkor azt mondanám, csinálja. Természetesen ne a velem töltött idő és a mi szexuális életünk rovására.
2020. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Miért vannak együtt emberek ilyen moslék okádék szutykokkal :D

A csirkelábat nyalogasd a levesben bmeg, ne más pállott qrva ujjait. Fejbe kéne lőni az összes aberrált fszt.

2020. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
A homoszexuálisokkal rendben vagyok. A transzikkal is. De a lábfétiseseket egyszerűen lefejezném. Ugyanaz az okádék szar, mint a pedofília.
2020. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

7-8: Az empátiában van még mit fejlődni, és EQ terén. ;)


Hát szerintem az gáz, hogy más lábára bukik valaki, és nem a tiédre. Pontosabban az, hogy ezt ki is éli. Azért, mert roma, nem biztos, hogy csúnya, meg gombás. Láttam én már olyan roma nőket, hogy az itt kommentelgető férfiak fél perc alatt magukévá tennék, és ah szeretik a lábakat, akkor a lábukat is. Nem 1-et, meg kettőt láttam ilyet. ;)

2022. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!