Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy ne ilyen legyen a frizurája, ha nem akarom megbántani a férfit?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy megismerkedtem egy férfivel, aki kopasz. Na most nekem semmi problémám ezzel,sőt valahogy nagyon is vonzanak a kopasz férfiak. Az első randin teljesen kopasz volt és nagyon bejött, ezen kívül emberileg is szimpatikus. Azóta is többször találkoztunk, viszont úgy látom, hogy nem annyira törődik a frizurájával. Alapból nem teljesen kopasz, de gyakorlatilag csak a fülei mellett nő a haj. Így viszont,hogy már megnőtt, húsz évvel idősebbnek és bevallom elég komikusnak is hat. Utaltam rá, hogy mennyire jól állt neki, mikor teljesen le volt borotválva, és azt mondta 2 havonta szokta teljesen leborotválni. Tényleg nem akarom megbántani, de nem túl előnyös, hogy így hordja. Vagy én lennék felszínes? De elgondolkodtam rajta, hogy valószínűleg neki se tetszenék, ha én mondjuk nőként szánt szándékkal előnytelen frizurát hordanék.
2020. márc. 17. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Borotváld le neki te, ha nem tetszik, azt tuti megengedi, ha közben beszélgettek még egy kellemes kis szeánsz is lehet belőle, ami mindig ugyanakkor van a héten.
2020. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
79%
Az a legigénytelenebb, mikor valaki kopaszodik és meghagyja a karimát alul, annál igénytelenebb tényleg nincs. Persze idős emberek már nem foglalkoznak vele, de fiatalon teljes igénytelenség.
2020. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Én nullással nyírom (nem kopaszodom), ha aktuális barátnőm szól hogy hosszú a hajam akkor nincs belőle gond.


Amúgy annyit mondj, hogy csinálhatná gyakrabban, vagy nyírja géppel. Mert mikor kopasz az téged jobban felizgat. Hidd el nem lesz utána hosszabb haja.

2020. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ő is meghatározhatja, hogy te milyen hajat viselj? Ma milyen színű zoknit engedtél neki felvenni?
2020. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

#2


A kopaszodó BKV sofőrök képesek hátul lefelé növeszteni amit aztán előrefésülnek. Na, az rosszabb!

2020. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hellmano ***** válasza:
Hátulról előre az egész attraktív tud lenni :D Meg a jobbról balra vagy balról jobbra és hasonló kombinációk :)
2020. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hellmano ***** válasza:
100%
A legmenőbb amit ilyenben láttam egy 60 körüli motoros figura volt egy nagy motoros társasággal, mindenkinek nagy szakáll és hosszú haj. Csóró egyedül volt kopasz, de ő extrémbe tolta. A szakálla volt vagy 30-40 centi, ami befonva. A szép ősz haja alul a karima, ami neki volt vagy 4-5 centi széles alul :D Na az meg volt növesztve vagy 50 centisre és szépen be volt fonva :D Eddig ez volt az amin azt mondtam b+ ez valami. :D
2020. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez jogos. Nem mindegy, hogy nagyfater seroja van, vagy kopasz. Sajnos nem vette a lapot, es szarik ra, de egyetertek. Igy nagyon nem az az ember. Ez mar az a kategoria, mint a no plusz husz kiloval. Hiaba par millimeter. Rengeteget jelent.

Azt hiszem, ha kell, drasztikusan, mert ez igy nem jo.

2020. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!