Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy srácnak aki nem volt kapcsolatban addig az instajan az volt hogy kapcsolatban, utána módosítja hogy szingli pár napra később meg semmit nem ír ki?

Figyelt kérdés
Cseteltem egy sráccal, akit már úgy ismertem meg hogy fbon és indtan is kapcsolatban volt de tudom hogy nem. Eléggé összemelegedtünk de bedurcizitt most hanyagol de ezalatt az idő alatt a kérdésben leírt módon változgatta az állapotát. Ez tök véletlen vagy jelentene valamit??
2020. márc. 21. 06:45
 1/1 anonim válasza:

Lehet féltékennyé akart tenni téged, vagy akár mást.

De hát sajnos én sem értem ezeket a pasikat

Kérdezz rá, ha még nem későn válaszolok

2020. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!