Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kezelni ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kezelni ha a párod mást szeretne a sexbe?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt és már egy ideje baszogat azzal h valamit tegyünk úgymond vagy vonjunk be még egy pasit vagy egy párt keressünk sexeljunk egymás mellett ...ilyenekkel akarja a sexualis életünket feldobni. En a hölgy vagyok és nehezem tudom ezt feldolgozni h nem elég neki ezek szerint kettesben a sex. Azt mondogatja ha nem tudom milyen ne ítélkezzek lehet majd azt mondom mennyire jó! Állítólag nem akar konkrétan más nővel lenni de lehet ez csak duma már. Attól is tartok ha kimaradok belőle akkor meg fogja tenni az ilyen ember nélkülem a házam mögött. Minden férfi ilyen vagy csak én fogok ki ilyen kreténeket? Én úgy gondolkozom h a sex 2 emberre tartozik és ezek után meg azt mondja h szeret. Nem latok ebből kiutat nincs köztes megoldás. Olvastam olyat h vonatkoztassuk el a szerelmet és a sexet ez nekem nem megy.
2020. márc. 21. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Vonjatok be egy harmadik félt, aki kiszolgálja.
2020. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele semmibe, amitől idegenkedsz!

Rengeteg dolog van, amivel fel tudjátok dobni a szexet mások bevonása nélkül is. Ha meg nem tud leállni ezzel, akkor nem ő a megfelelő pár számodra.

2020. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A baj az, hogy te semmiképp nem akarod és itt már meg is állt a dolog. Ha neked ahhoz érzelmi kötődés kell, hogy valakivel szexelj, akkor a párod akármit tehet, nem fog ez működni. Azt mondja neked, hogy nem tudod milyen, de ez baromság, mert azt viszont tudod, hogy mi az amit nem szeretnél, ezt neki meg kell értenie.
2020. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex, szex, szex.....így írjuk magyarul.
2020. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy gondolkozom h a sex 2 emberre tartozik2


Jól gondolod, ez így is van. Ehhez az értékrendhez kellett volna hasonló értékrenddel rendelkező párt keresni.. és akkor nem lennél ilyen gondban.

2020. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2 nővel szexelésről sok nyomorult ábrándozik! Őszintén? Felfordul a gyomrom, hogy a párom mást rakna a szemem előtt! Még a gondolata is elborzaszt, pedig nagyon szeretem a szexet!

Megnyugtatlak nem fog összejönni neki a hátad mögött se...

2020. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nekem nincsenek ilyen igényeim! Úgyhogy mondd meg a párodnak hogy fogja be a szájját, és ne kenje a saját ferde hajlamait az összes férfira!!!

Mert igenis nem minden férfi ilyen.


"Azt mondogatja ha nem tudom milyen ne ítélkezzek lehet majd azt mondom mennyire jó!"

Szerintem te meg mondd neki hogy főtt étel helyett egye azt amit a wc ben talál, mert amíg nem evett belőle nem tudhatja milyen jó!

Retardált egy ember lehet az biztos.

Ne hari de ezen felhúztam magam. Részemről az a véleményem hogy az ilyen ember kerüljön lapátra, ha nem egyeznek az igények.

2020. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kell az újítás.
2020. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nőként én értem, hogy van szex/vonzalom szerelem nélkül, hiszen én is éreztem erős vonzalmat már pasi iránt, de szerelmet nem.


Viszont: ha szerelmes vagy/kapcsolatban vagy, az megint más kérdés, mint amikor szinglin szexelget valaki, szerelem nélkül...


nem mindenki ilyen, sajnos gy igen fontos ponton eltértek itt egymástól... Én inkább szakítanék.

AZ én párom pl nem lenne képes nézni, ahogy más dug, nem vagyunk egyformák.

2020. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyesült államokban éltél amikor a szex szót tanultad?
2020. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!