Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztinek tűnhet ha rákérdezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztinek tűnhet ha rákérdezek?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy pasival, minden jól alakul. Úgy gondolom/gondoltam, hogy őszinteségre alapul a kapcsolatunk és a kellemetlen dolgokat is megtudjuk beszélni egymással stb.

Tegnap érdekes módon este már nem jelentkezett, de nem vettem rossz néven. Gondoltam elfáradt a munkában, mivel építkezési vállalatnál dolgozik. Délelőtt jelentkezett, azt mondta, hogy sokáig volt tegnap és csak ágyba dőlt.

Nem is törődtem ezzel.

Majd egy közös ismerősünk előzött a Facebookon és ez a pasi meg kommentelgetett, hogy azért nem ugrik át hozzájuk mert tegnap nagyon berúgott és totál vége van... Olyan furán éreztem magam ettől. Nincs bennem harag meg semmi, hogy nem számolt el azzal, hogy mit csinált a napja további részében, de mégis picit rosszul esett, hogy úgymond "elhallgatta".

Fú, nem tudom nektek úgy megfogalmazni, hogy ne tűnjön a dolog egy hisztinek, és átadni, hogy mire is gondolok. Azt mondta mindig, hogy mennyire örül, hogy velem bármiről őszinte tud lenni. Sosem voltam kérdőre vonó, simán elhittem volna ezt is.

Mindegy, remélem értitek. Eskü nem hiszti akar ez lenni, de úgy gondolom ha most nem tud ilyen dolgokkal kapcsolatban őszinte lenni, akkor kapcsolatban mi lenne?

Rákérdezzek erre? Vagy mi legyen szerintetek? Hagyjam a francba? Engem tényleg nem ez zavar, hogy elengedte magát, nincs ezzel problémám! Inkább ez esik rosszul, amit írtam.


Köszi a normális válaszokat ha egyetértesz, ha nem. :)


2020. márc. 21. 17:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
A helyedben hagynám. Aki már most titkolózik, eltűnik bulizni, inni, az később sem lesz megbízhatóbb vagy őszintébb. Legalább még hamar kiderült, hogy milyen.
2020. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem ez volt az első ilyen fura dolog 😕

Szóval ne szembesítsem a dologgal?

2020. márc. 21. 17:24
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Vannak olyan emberek akik nem számolnak be mindenről. Ettől még lehet megbízható meg minden. Ha viszont olyat akarsz aki mindenről beszámol, akkor nem ő az embered.


Lehet annyi történt, hogy nem büszke rá hogy berúgott, senki nem tökéletes. Ha viszont problémája van az alkohollal akkor nem érdemes vele kezdeni.

2020. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges szembesíteni úgy is tagadná és hisztinek és kérdőre vonásnak venné, és ezen akadna fenn, hogy még csak kapcsolatban sem vagytok de már ilyeneket művelsz.


A hapekot meg hagyd a fenébe, később még rosszabb lenne. Ugyan úgy hazudna, csak már a szemedbe.

2020. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%

Csak ismerkedtek. Miben nem oszinte? Letagadta? Nem.

Nem kell minden mozzanatarol beszámolni, és közölni minden egyes haverokkal történő sorozest. Mellesleg még csak nem is jartok.


De igen, ez hiszti.


L

2020. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom már hová tenni őt. Egyszer úgy érzem, hogy apró részletekig elmondja a napját stb. másszor meg ez.

Sosem voltam kérdőre vonó vele szemben, mindig a full őszinteséget mutatja, de ilyenkor megbotlik a dolog és nem értem

2020. márc. 21. 17:35
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Ismerkedési szakaszban ez simán elmegy. Én ismerkedéskor bőven nem számolok be mindenről, sőt.


Nem szabad úgy érezni a másiknak hogy nincs

tere.

2020. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Ez nehéz kérdés. Nem tartozik neked beszámolóval és ha hirtelen számon kéred, úgy hogy nem is jártok, az elég rosszul fogja kivenni magát. Ugyanakkor megértem, hogy miért esik rosszul neked, hogy akár nyugodtan elmondhatta volna a teljes igazságot mégsem tette.

Vagy nyeld le ezt vagy, ha nagyon szeretnéd, akkor említsd meg, de úgy hogy véletlenül se érezze támadásnak, ne számon kérő stílusban.

2020. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Tapasztalataim alapján, amikor ismerkedési időszakban ilyen lazára volt véve a kommunikáció, abból soha nem lett komoly kapcsolat. Mikor érdekelne leginkább a másik, ha nem pont ismerkedéskor?
2020. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

Egyáltalán nem tartozik neked beszámolással!

Nem is hazudott, felesleges ilyesmibe belekötnöd.

2020. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!