Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg anyagias lennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg anyagias lennék a lentiek tudatában?

Figyelt kérdés

3 hónapja megismerkedtem egy férfival, elég hamar összejöttünk. Minden jól ment körülbelül 2 hétig, aztán jöttek az apró dolgok, amik felett szemet hunytam. Eddig.


10 esetből csak háromszor volt hajlandó elvinni valahová, a legnagyobb januári hidegben is csak sétáltatott a városban (meg sem említette, hogy felvisz hozzá). Ha említettem neki, hogy jó lenne beülni valahová, akkor mindig kifogásolta a helyeket, hogy melyik miért nem jó/miért “nem éri meg” (havi 500.000 Ft-os fizu mellett). Emiatt is nem mertem magam elengedni, ha beültünk valahová, mindig az olcsóbb dolgok felé tendáltam, nehogy azt higgye, kiforgatom a fizetéséből. A legszebb húzása pedig a bevásárlóközpont étterem részében egy félreeső részében leültettett és nem is fogyasztottunk semmit...


Csak a legelső találkozáskor fizetett, a többi után elkérte a rám eső részét a rendeléseknek. Legutóbb csak annyit mondott: “fizetek én, de legközelebb te hívsz meg”.


Születésnapomra egy 700 Ft-os akciós bonbont adott, amit nem igazán tudtam lereagálni...


Valóban én lennék az anyagias?



2020. márc. 21. 17:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ez egy luzer. Lehet nincs is annyi penze, csak bekamuzta, kozben meg mosogat valami noname gyrososban :D
2020. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd a nyomorekot...

En is talalkoztam eggyel, fel orat kellett setalnom a minusz fokokban egy lepukkant barig, bar fizetett, de ö is hazudott a munkajaval kapcsolatban. 2x talalkoztunk, aztan elegem lett ebböl, hogy tök hülyenek nez

2020. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nagyon jól tette. :D Az ilyen nőket, mint a kérdező és a #2-es jobb hamar kiszűrni ezekkel.

Ha nagyon sok pénzem lenne akkor is pontosan ezt csinálnám, hogy hamar lekopjanak az ilyen nyomorék aranyásók.

Én egy tábla milka csokit kaptam születésnapomra a barátnőmtől és képzeld örültem neki és semmilyen rossz érzés nem volt bennem. :) Karácsonyra pedig egy 2eft-os sálat kaptam. A nyaralást pedig közösen fizettük.

Lázár Jani a te palid, ugyanis mindenki annyit ér amennyije van. Jelen esetben amilyen helyre elvisz, amilyen ajándékot vesz. Éld így az életed. Sok boldogságot. :D

2020. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Én is akörül keresek és mivel a lányok akikkel jártam vagy jóval kevesebbet kerestek vagy nem dolgoztak, számomra alapvető volt, hogy én állom a csekket.
2020. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ez egy olcsojanos.
2020. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon helyesen tette, énis hasonlóképpen cselekedtem volna.
2020. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

Sóhernek tűnik de ettől függetlenül se normális, hogy mindig ő fizessen, még akkor se ha sokkal jobban keres. Te nem élvezed legalább annyira a társaságát mint amennyire ő a tiéd? Akkor meg mi a baj a felezéssel?

Az még okés, hogy ha ő hív el első randin úriembert játszik de az a nő aki utána is elvárja, hogy a pasi fizessen mindent az eléggé furcsa, főleg a mai világban.

2020. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Lényegében nem is nagyon lett volna mit kifizetni... De az, hogy egy 1100 Ft-os tételét 1500 Ft-ot tudtam neki adni és a 400 Ft-ot gond nélkül zsebre vágta...
2020. márc. 21. 18:20
 9/28 anonim ***** válasza:
31%
#8 Hm... 400Ft ki is az olcsó jános? :D
2020. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
Menekülj amíg nem késő.
2020. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!