Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ekkora anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora anyagi elvárásaik a nőknek, mikor a többségük mamahotelt meg egy büfé diplomát tud felmutatni?

Figyelt kérdés
F/29
2020. márc. 22. 06:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
2020. márc. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, én nem ismerek olyan felnőtt, diplomás nőket, akik a szüleikkel élnének. Egyetemista korosztályban pedig szerintem abszolút nem ciki egyik nem részéről sem, ha valaki inkább él a szüleivel és nem dolgozza ki a lelkét árufeltöltőként vagy valami gyárban, aminek köze nincs a leendő szakmájához, hogy fizetni tudjon egy lepukkant albérletet, ha nem muszáj neki.

Az nehogy már túl nagy anyagi elvárás legyen, hogy valaki kifizessen nekem egy 200 forintos kávét vagy egy italt, ha már meghívott. Ennyire még nekem, csóró, jelenleg koliból kibszott mamahoteles, alkalmi bevétellel rendelkező egyetemistának is futja, én is szívesen meghívom a barátaimat néha errr-arra, ha úgy adódik. Nehogy már ennyit is sajnálj attól, akivel ideális esetben az életedet szeretnéd leélni.

2020. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
18%
Na erre én is kíváncsi vagyok! Hölgyek? 🤨
2020. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
65%

Kezdjük ott, hogy ha a gyerekek születésével én évekig otthon leszek, akkor nem nekem kell eltartani egy családot. Nekem ezért fontos, hogy a férj elég jól keressen ehhez, meg én is jól keresek, de ne nekem kelljen már pl étteremben fizetni, ha megyünk, mert ő nem tud..:D


“ én nem ismerek olyan felnőtt, diplomás nőket, akik a szüleikkel élnének.”

Én most diplomáztam le, fél éve dolgozok és a szülői házban élek. Tudnék albérletet fizetni, de minek, ha innen is 1 óra alatt bent vagyok munkában és azt a havi 150 ezer forintot félre is tudom tenni, aztán 2 év múlva venni inkább egy saját lakást. Még akkor is csak 25 leszek. Legalább én teszek a céljaimért, nem úgy mint itt sok pasi, aki kérdéseket ír ki és még 30 évesen is mamahotelben gubbaszt és nem érti, miért nem kell senkinek.

2020. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
71%

Incel kommandó 1,2,3.

Gyerünk ki tud nagyobb lúzer dumát nyomatni.

Ti a fèrfiak szégyene vagytok komolyan.


Az a baj,hogy nektek semmi célotok,semmi ambíciótok nincs el vagytok a semmibe,el vagytok magatoknak.


Nekem van egy 20-n éves diploma nélküli csaj ismerősöm,projekt managerként dolgozik,külön lakik szüleitől,tervei céljai vannak,nagyon magas fizuja,és nem 29 éves hanem kevesebb jóval.


Na erre mit lépsz Bazsi?


Nézzetek magatokba,a mindset végett tartottok ahol,az életben meg ezért nincs nőtök sem,megérzik ezt a lúzer gondolkodást és azonnal menekülnek.

2020. márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%
A válaszokból rájöttél? Ne sértsd meg a női fájt! Ők olyanok, mint a pióca.
2020. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
29%
Mert ezt táplálják beléjük a női magazinok. Ők akkor is megérdemlik a gazdag pasit, ha munkanélküliek vagy minimálbért keresnek, és a szüleikkel élnek, egyszerűen azért, mert puncival a lábuk között születtek.
2020. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
65%
#9 A férfiak meg azt hiszik, hogy akkor is járnak nekik a legszexibb nők, ha ők maguk rondák, kövérek és csórók..:D
2020. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
73%

Naaa, azért álljunk meg egy szóra!!

23 évesen költöztem el otthonról.

30 évés vagyok. Van saját autóm, és most vettem egy lakást! Sokat dolgoztam, küzdöttem hogy ezt elérjem! És már meg ne haragudj , de minimum olyan társat keresek,aki hasonlókat tud felmutatni!

Nincs óriási elvárásom!de,ha èn ,egy gyönge nő, el tudtam ezt érni,segítsèg nèlkül,akkor egy férfitől is elvárhatom,nem!?

2020. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%
Ja, 29 éves vagy, had kérdezzem már meg,mit tudsz felmutatni eddig?
2020. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!