Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire egy értéktelen senki?

Figyelt kérdés
Akármennyit gondolkodom az életen, mégis arra lyukadok ki hogy én értéktelen vagyok, soha nem tudok senkinek se megfelelni. Engem még soha nem szeretett senki, hiába vágytam mindig is erre. Engem csak átverni tudnak a férfiak is, míg azt látom hogy más huszonéves nőket meg hogy szeretnek és tisztelnek. Habár ha elvisz a járvány, akkor már semmin se kell gondolkodnom.
2020. márc. 22. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Biztos lenne olyan aki szeret, csak nyitottnak kellene lenned egy kicsit. :)


Ilyen csacsiságokat meg ne beszélj, hogy elvisz a járvány...

2020. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg nem veled van a baj, legközelebb próbálj kevésbé s3ggfej férfiakkal ismerkedni. A másnak megfelelősdit meg felejtsd el, jó, nyilván ne legyél dühöngő pszichopata meg kibírhatatlan hisztigép, de nem játssz egy tőled idegen szerepet csak azért, hogy megfelelj másoknak.
2020. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós vagy és az önértékelésed a nullával egyenlő. Sajnos a negatív kisugárzásod miatt azt éred el, hogy nem szeretnek az emberek a közeledben lenni, mert lehúzod őket a szintedre.

Magadon kezd a változtatást, bár ez a legnehezebb, de addig esélyed nincs. Csak hasonlókat fogsz kifogni, akik tőled várják a megváltást és közben csak lehúznak.

2020. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy nehéz változtatni ha folyton csak azt látom, hogy mások mennyivel jobbak, mint én. Mióta élek csak ezt tapasztalom.
2020. márc. 22. 10:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, olyan nincs, hogy mindenki minden téren jobb, mint te. Tudom, hogy ezt nehéz elhinni, mivel én is voltam ugyanebben a cipőben, elég hosszú ideig. A saját tapasztalataim alapján úgy látom, hogy hiába írunk bármit, hiába adunk bármilyen tanácsot, neked, a saját elhatározásodból kell felállnod, és abbahagynod az önsajnálatot. Ezzel egycsapásra a legtöbb problémád meg is oldódna.
2020. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, én is egy értéktelen nő vagyok. Szomorú, de néha az vigasztal, hogy nálam is vannak rosszabbak, még ha nem is sok.
2020. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Miert lennél értéktelenebb mint a többi?

Ne gondold azt és már nem is lesz úgy. :)

2020. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ugyan így érzem magam, csak pasi vagyok. Már nem érdekel a társkeresés, elfogadtam, hogy nekem nem jár a boldogság. Azt vettem észre magamon, hogy amióta így állok a dologhoz, nem érzem magam depressziósnak, nem görcsölök semmin, többször vagyok jó kedvű meg ilyenek.
2020. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha elfogadod, hogy nem lesz senkid, akkor nem görcsölsz rá, hidegen hagy a sok hajcihő, szabadabb leszel. Csak el kell terelned a figyelmed a kapcsolatokról, állj úgy hozzá, mintha kívül állnál a világukból. Én is ezt gyakorlom.
2020. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakoznék. Rossz látni, hogy hogy bánnak, viselkednek a jobb nőtársaimmal és ehhez képest hogy velem. Majd mindjárt hozzánk vágja valamelyik, hogy az irigység csúnya dolog ám, de nem érdekel, megtudnák, ha ők is ezen az oldalon állnának... Én sem keresek már, feladtam, nem vagyok nyitott semmire, mert nem hiányzik egy újabb pofon. De attól még van szemem, látom, amit látok, és néha hányni tudnék.
2020. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!