Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell, egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell, egyáltalán kell-e reagálni a barátom exének a próbálkozásaira?

Figyelt kérdés
Fiatalon jöttek össze és közel 4 évig együtt voltak, el is jegyezte a barátom, de nem gondolta vele komolyan, hisz 18 éves volt. Mi 5 éve vagyunk együtt és most a semmiből előkeveredett a lány. Először csak bejelölte őt facebookon, de nem jelölte vissza a barátom , pár nap múlva írt neki egy "Szia! Rég beszéltünk, remélem jól vagy és minden rendben veled." üzenetet, aztán mivel erre sem reagált semmit elkezdett nekem írogatni. Először küldött néhány képernyőfotót a régi (2014) beszélgetéseikről, amikor még együtt voltak. Szó nélkül letiltottam, de néhány nap múlva írt kamu facebookról egy hosszú regényt, amiben millió baromságról ír. Ezt is tiltottam és beállítottam, hogy csak az ismerőseim írhassanak üzenetet. Azt hittem ezzel vége is lesz, de azóta (múlthét csütörtök) legalább 7 profilról próbált bejelölni. El sem tudom képzelni ennyi év után miért bukkant fel, eddig semmi jelét nem mutatta annak, hogy egyáltalán tud a létezésemről. Szerintetek hogyan kellene erre reagálni? Vagy egyszerűen hagyjam figyelmen kívül és majd csak megunja? Elég idegesítő számomra, de a barátom szerint egyszerűen bolond és biztos unatkozik. Szerintetek?
2020. márc. 23. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a csaj. Ignorald. Egy településen laktok? Tudja a cimeteket?
2020. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom exe csinálná ezt, én is hasonlóan reagálnék. Azzal a különbséggel, hogy megmutatnám páromnak, hogy mi a véleménye erről.


De!


Ha az én exem viselkedne így a párommal, abban, amit tőlem kapna ezután, nem lenne köszönet...


Épp emiatt úgy gondolom, hogy ez azért némileg a párod dolga lenne, hiszen úgymond miatta zaklat téged, neki kellene lezárni. Ennyire elfajult helyzetben nem voltam még, de volt nekem is olyan exem, aki elkezdte volna kavarni a szart. Elég csúnyán elküldtem oda, ahova való és röviden megmondtam neki, hogy ha nem akarja, hogy visszaéljek minden információval, amit abban az időben megosztott velem, amíg együtt voltunk, akkor elkussol és úgy tesz, mintha számunkra halott lenne, ha már normálisan viselkedni nem tud.

2020. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld. Figyelmet akar, ne adjátok meg neki.
2020. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátom látta az üzeneteket és azt is mindig mutatom neki, ha kamu profilról próbál jelölni, de szerinte úgy sem tud ellenünk semmit tenni, kár vele foglalkozni. Köszi nektek a válaszokat!
2020. márc. 23. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak igaza van. Ha nem foglalkozol vele és a barátod se rá fog az egészre unni a csaj.
2020. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!