Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy szakítás után rájöttetek mindketten, mégis jobb egymással mint egyedül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
BEKAKÁZOK
2020. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Na az ilyen kapcsolatokban alakul ki az alazás, a másik nem tisztelése és a megcsalás.

Ha valaki szerint jobb egy szar, mérgező kapcsolatban lenni, mint egyedül, akkor annak valami gond van az ágyával.

2020. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

exem próbált visszajönni, miután csúnyán szakított

nem jöttünk újra össze, de laglább szexeltem egy jót

F

2020. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem azért ne legyen valaki mert nem akar egyedül lenni.....
2020. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt olyan, hogy szakítottam valakivel, aztán kis idő múlva összejöttünk újra, aztán nyilván megint szakítottunk. Mentségemre szóljon, hogy ő volt az első szerelmem és még nagyon fiatal voltam. Ha valaminek egyszer vége van, az nem véletlen.


Azóta nem történt ilyen és egyik szakításomat sem bántam meg. Jobb egyedül, mint egy nem működő kapcsolatban, amiben nem vagyok boldog.


33N

2020. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!