Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
van egy fiu akit már jó pár éve ismerek elsö pillanattol fogva (belé szerettem=megtetszett) ö is belém szeretet.nagyon el vagyunk és szerintem és mások szerint is össze illünk.ö bármire képes lenne értem azt mondta hogy soha senkit nem szeretett ugy mint engem. de még soha semmi nem történt mostanába meg van hogy nem is figyel rám de van hogy tök rendes stb... , szerintetek lépnem kénne vagy hagyam?
2010. júl. 25. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
mit lépsz ilyenkor??? dobod azért mert néha nem körülötted áll a világ??
2010. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyár van.
2010. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval veszel nekem sört?
2010. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem járok vele és még nem is jártam ezért kérdezem,
2010. júl. 25. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán mostanában kicsit szétszórt és azért nem figyel rád.
2010. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi végre egy normális válaszolo,de nekem nem az a baj hoy nem figyel rám hanem hogy most járjak vele vagy sem???(bocsi ha hülyén hangzik)
2010. júl. 25. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Járjál, mert túl rövid ez a kib*szott élet ahhoz, hogy azzal töltjük el, hogy "mi lett volna, ha..." féle kérdéseket tegyünk fel mindig!


Amúgy a lépésről: a királynő az e8-ra és sakk-matt! XDDDD

2010. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Basszus. Egyértelmű, hogy járj vele. Ha ennyire összeilletek és vonzódtok is egymáshoz, akkor hajrá. Legyetek boldogok:)
2010. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Ha kölcsönös a vonzalom, és szeretitek is egymást, akkor még is miért, nem jártok?

Lehet én vagyok már vén farok, vagy a mai fiataloknál ez így működik?

2010. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tudom.,mert erröl egyikünk se beszél a másikkal igy egyikünk se tudja a másik mit akar..
2010. júl. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!