Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek, ha a párotok elvesztené a munkáját a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Coronita vírus
2020. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék neki amiben csak tudok. Én szerencsére olyan helyzetben vagyok, hogy nincs veszélyeztetve a munkám, sem pedig a cég ahol dolgozom.
2020. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne tragédia, túlélnénk. Egyrészrôl van megtakarításunk, másrészrôl a mezôgazdaságban és a postán is jajveszékelnek, hogy kevés az ember. Simán beállna a férjem akár napszámosnak akár kézbesítônek.
2020. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tartalékaink, nem vágna annyira földhöz pár hónapig abból vagy az én fizetésemből élni . Ráadásul elég nagy kereslet van a szakmáinkra, nem aggódunk. :)
2020. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel lett függesztve a munkám, a vírus miatt nincs rá most szükség. Páromnak pedig kényszerszabit kellett kivennie, a saját munkahelyén. Hogy viseljük? Megbeszéltük, hogy bár szeretnénk, de most valószínűleg nem jutnánk el nyaralni se így, se úgy, majd jövőre. Egyébként meg az időszak közelebb hozott hozzá, mint eddig bármikor, a távolság ellenére is nagyon boldogok vagyunk, ha egymással lehetünk vagy beszélhetünk. :) Szóval ránk ez nincs különösebb hatással, főleg, hogy vannak mindkettőnknek tartalékai is, ha úgy alakulnának a dolgok. Bár mindketten drukkolunk, hogy vége legyen minél hamarabb ennek a retek helyzetnek...
2020. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy máskor. Őt is, engem is rúgtak már ki.

15+ év alatt volt már erre példa, akkor is átvészeltük. Tudjuk, hogy egyikünk se a láblógató, élősködő típus, mindent megteszünk, hogy előbbre jussunk. Ez is csak ideiglenes állapot lenne.

2020. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem lehet általános következtetést levonni, de engem megdöbbent,hogy mennyire nincsenek az embereknek tartalékai. Bármi megtörténhet- pl. betegség, munkahely elvesztése, nagyobb, rendkivüli kiadás- a vírusos időszakon kívül ami megviselheti az anyagi helyzetet.

Most azt látom,hogy tegnaptól nem dolgozik valaki, mától már nem bírja fizetni az albérletet...


Én se vagyok könnyű helyzetben, leszázalékoltként egyedül nevelem a gyerekemet, igaz, részmunkaidőben dolgozom, de még így is annyi a jövedelmem mint egy (közepes) átlagfizetés. Viszont folyamatosan a szemem előtt lebeg,hogy akár az egészségi állapotom miatt, munkáltatói döntés miatt, nem tudok dolgozni, ezért minden fillért félreteszek,hogy ne kerüljek lehetetlen helyzetbe. Ahol ketten vannak talán könnyebb, általában egyik fél munkahelye csak megmarad.


Egyedül élek, de volt,hogy a párom elveszítette a munkáját. Azonnal ráállt másik lehetőség keresésére.Ha kenyérkérdés bármit el kell vállalni.

2020. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok a férfi engem nem zavarna ha ő elveszíteni hálistennek nekem nagyon jó szakmám van,amit home officeba lehet csinálni(IT).

Ilyenkor belegondolok,hogy megérte az a szenvedés amit beleöltem a tanulásba,nem volt életem 20-n évesen.

Ha én elviszteném akkor kiakadnék nagyon.

2020. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elveszíteném akart lenni.
2020. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére elég jól keresek, így a tartalékhoz sem kellene hozzányúlni, ha nem lenne munkája. Nem akadnék ki, a 14 év alatt volt olyan, hogy neki nem volt munkahelye és olyan is, hogy nekem. Mindig megoldottuk.
2020. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!