Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok de kicsi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok de kicsi a mellem és eléggé vékony vagyok :S Nem is lesz nagy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szotyizz..
2010. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vagy menj el fényképészhez..



előhivatni a melleid: D

2010. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél már buta!


Kérdezd meg anyucit. Amúgy meg az kb 20 éves korodig fejlődik, alakul (magyarán növekszik).

Meg a teted is, az alakod, alkatod.

2010. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

nem és ahogy öregedsz egyre csak kisebb lesz mígnem 16 éves korodra végleg elfonnyad.

sajnálom, ez az igazság, búcsúzz el a szúnyogcsípéseidtől :S :(

2010. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nem bírsz rendesen válaszolni ne írj te ép eszű -.-"
2010. júl. 25. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj privit, megmondom h aggódnod kell-e. :) A tapasztalatom a tiéd. Bár alapvető hogy még növésben vagy és még a nemi érésed sem fejeződött be.
2010. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát én nem hiszem
2010. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg édesanyád és mindkét nagymamád: valami hasonlóra számíthatsz, olyan idős korodra. Persze attól is függ, hogy hány gyereked lesz és szoptatsz-e rendesen.
2010. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne aggódj! Egy kis mellű lány szerintem sokkal szebb, mint akinek óriás melle van. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Hidd el, Te így is nagyon értékes és gyönyörű lehetsz akár felnőtt korodban is! Tiszta szívből kívánom Neked, hogy életed minden pillanatában legyél végtelenül boldog és kívánok Neked minden elképzelhető jót!!!
2010. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni mint pár kérdéssel odébb: vissza fogod sírni ezt az állapotot...
2010. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!