Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17L vagyok és a legjobb barátnőm a volt pasimmal jár. Én azt mondtam neki h nem zavar ,de igen. Mert még bejön a srác annak ellenére ,h én dobtam (ennek nem az volt az oka h nem szerettem egyéb okom volt rá). Na most ez a srác meg tudta h még mindig bejön.Meg beszéltük a dolgokat meg minden mondtam neki ,h én nem akarok keresztbe tenni a legjobb barátnőmnek . Ő közötte h ne hívjam,ne írjak neki sms-t, ne is keresem. Na ezek közül egyiket sem tettem!!(esküszöm) Meg ígérte nekem h,h ez az egész kettőnk között marad , de nem így lett . Közölte h vagy én mondom el barátnőmnek h keresztbe akartam neki tenni vagy ő fogja .Könyörögtem neki h ne tegye hiszen nem történt köztünk semmi. Ő nem hallgatott rám nem engedett . Most kaptam haladékot tőle h én mondhassam el .Viszont közben ő elmondta másnak is az a valaki a srác állítólagos "legjobb barátja" .Na szóval elmondta neki, h mi volt de nem tudom h pontosan mit mondhatott neki de meg kaptam , h milyen képmutató vagyok h keresztbe teszek a legjobb barátnőmnek. Ezen felhúztam magam.Most a tanácsaitokra lennék kíváncsi, a véleményeitekre.Kérlek írjatok.(ja igen a srác mielőtt mondtam volna h nem teszek keresztbe barátnőmnek meg kérdezte h lefeküdnék e vele én nemet mondtam és utána mikor közölte ,h beszéljek erről barátnőmell megkérdezte h nincsen lelki ismeret furdalásom ??. de igen nekem az van hiszen már az elején el kellet volna mondanom viszont nem én akartam meg csalni a barátnőmet.)
2010. júl. 25. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Húha...:S Sztem meséld el a barátnődnek, ő vagy neked hisz vagy neki... :)
2010. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így. A legjobb barátnőm titokban összejött a régi nagy szerelmemmel. 3 évig voltam belé szerelmes, ez alatt kétszer jártunk, de végül szakítottunk és a barátnőm összejött vele... Elsőre nem is merték elmondani... Aztán elmondták és én hazudtam, hogy nem zavar pedig igenis zavart és nagyon ki voltam, de aztán hozzászoktattam magamat és már nem érdekel. Azóta volt egy két éves kapcsolatom, most meg már fél éve vagyunk együtt az új párommal. Szerintem beszélj a bnőddel, mert a pasi mindenképp beszélni fog. Jobb ha tőled tudja meg, hogy még mindig érdekel téged a pasi. Ha igazi barát, akkor meg tudjátok beszélni.
2010. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 4 éve találtam rá a legjobb barátnőmre, de akár mi is lesz a másik pasija tabu, még akkor is ha ex. Szóval ha tényleg jóban vagytok a csajjal ez szemét húzás volt, még ha meg is kérdezett.

Mondd meg neki, hogy a te barátod volt, s rosszul esik hogy most vele van, hioszen egykor és még most is érzel iránta valamit. Ha ezt ő nem képes felfogni és a pasinak hisz, értékeld át ezt a barátságot.

2010. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádom a szarkavarást...

Egyébként megérdemelted.


21/F

2010. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!