Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz érzés hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz érzés hogy egyedül vagyok, és senkinek se kellek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert az ellenkezőjére vágysz, though
2020. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2020. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nem lehetne rólam azt gondolni, hogy senkinek se kellek.
2020. márc. 24. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne többet tudni rólad.
2020. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért gondolod azt hogy senkinek sem kellesz? Kevés az infó.
2020. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kellhetsz valakinek!

Csak meg kell találnod ki az!

Csak ne ad fel!

Társas lények vagyunk,persze hogy rossz egyedül!

Persze sok félék vagyunk, így van aki meg van egyedül is!

De aki akar igazán az tud párt találni,csak lehet alakítani kell magán( nem a külsejére gondolok) és az elképzelésein a másik fél irányába!

(Mondom én akinek úgyszintén nem jó egyedül!) Ne keseregj nem vagy egyedül! Légy kitartó...

2020. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nő vagy akkor biztos kellesz valakinek, maximum nem veszed észre vagy nem vagy hajlandó elfogadni senki közeledését.


Amennyiben férfi, tenned kell azért hogy valakinek szüksége legyen rád. Sajnos nem fog a szádba repülni a sült galamb, meg kell dolgozni érte.


Ha pedig a kettő között valahol, akkor pedig különleges honlapokon kell nézelődnöd ahol ilyen emberek keresik egymást. :P

2020. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már hiányoztál. Ha vége ennek a vírusmizériának, eljössz egy randira? Vagy inkább keseregsz tovább a mindennapos kérdésekkel?
2020. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, de szerintem normális, hogy rosszul érzed magad emiatt. Valahogy olyan nyomorult tud lenni, ha az ember ebben a kontextusban nem érdekel senkit, nem kívánatos a társasága senki számára, nem vágynak rá, nem akarják... Hogy pont olyan semleges és "láthatatlan" az ellenkező nem számára, mint mondjuk egy 80 éves. Miközben nap mint nap végignézheti, hogy másokkal ez mennyire nem így van. Hogy hozzájuk akarnak közeledni, keresik a társaságukat, kívánják őket, beléjük szeretnek. Nem pörög az ember egész nap ezen, jó esetben vannak barátok, munka, hobbi, ez-az. De attól még lát, amit lát, meg a felszín alatt ott lappang ez.
2020. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!