Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki hónapokig chatelt egy fiatal sráccal, aki aztán lekoptatta. A fiú sose volt bőbeszédű igazán a randi után csak tiltotta. A barátnőm nem értette ezért hívogatta, sms-t irogatott több telefonról is, a végén a fiú egyik haverjára írt rá. Az is tiltotta. Szó szerint már zaklatta. Viszont a srác annyival megoldotta h mindenhol letiltotta. Furcsállom hogy egy betűt sem írt pl: hogy fejezze be vagyhogy ne zaklassa már, messzire ment stb. Én tuti mielőtt tiltottam volna elküldöm jó messze. Miért ilyen csendben intézte ??
2020. márc. 24. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert szórakoztató volt, hogy lement lábtörlőbe egy szó nélkül
2020. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell több telefonról írogatni? Ez már zaklatás. Az, meg hogy az ismerőseit is zaklatja, ultra ciki.


Flúgos a barátnőd?

2020. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarta szítani a tüzet, arra várt, hogy leálljon. DEnegm is zaklatott az ex, én sem válaszoltam semmire, nem akartam neki még több támadási felületet hagyni. Ha válaszolgat neki, sok esetben csak elnyújtja az egészet.. Csak hát a pszichopata barátnődnél nem hatott a dolog.
2020. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég egyértelmű hogy nem lehet ezzel a lánnyal értelmesen beszélni, valószínűleg a randin is úgy viselkedett hogy nem hiába kapott tiltást utána. Azzal hogy elküldöd az anyjába nem érsz semmit, csak kiállítasz magadról egy bizonyítványt.
2020. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!