Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki álmaim pasija volt. De ő csak kihasznált és csak "arra" kellettem neki hosszú hónapokig. Nagyon sokat szenvedtem miatta, én annyira odavoltam érte, a végén meg kiderült, hogy én még csak nem is tetszettem neki, csak d*gni voltam jó. Azóta vége lett a dolognak, pár hónapja mindenketten besokalltunk. Nálam egy új srác feltűnt a láthatáron, nagyon bejön, találkozgatunk is, járni szeretne velem. De én sokszor még mindig a másik srác miatt idegeskedek. Pl ma megtudtam, hogy egy ismerősömmel kavar, róla beszél az egész falu, ahol lakik. Nagyon féltékeny vagyok, irigylem a csajt. Mit csináljak ezzel a féltékenységgel? Ha összejönnék az új sráccal, talán végleg elfelejteném? Magamtól már sosem jut eszembe, de annyiszor felemlegetik nekem és akkor annyira fáj. :( Főleg, ha más csajjal kavar, annyira féltékeny vagyok, nem tudom hogy küzdjem le. Soha nem éreztem ilyen rosszul magam egy pasi miatt.

19/L


2010. júl. 26. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
szia azért mert összejösz mással atol még ugyanugy idegesiteni fog ha tényleg csak arra keletél neki h d×gjon akkor szerintem felesd el mondani könnyű gondolj a negatív tulajdonságaira :D ugy könnyebb :D és sok sikert az uj sráchoz :) 21/f
2010. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Próbáltam már, de hónapok óta nem tudom kiverni a fejemből. :( Vagyis alapból már tényleg nem gondolok rá, de mikor felhozzák, hogy ezzel meg azzal kavar... nagyon fáj. :(
2010. júl. 26. 01:19
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nehéz nem féltékenynek lenni. énis féltékeny voltam a volt barátom körül legyeskedő csajokkal és nem is tudom mi erre a jó megoldás :/ mondjuk persze semmi okod arra h féltékeny legyél. Próbálj meg beletörődni és igen gondolj vmi rossz tulajdonságára vagy, h veled milyen szemét volt inkább légy rá dühös, meg ne is gondolj rá, próbáld meg lezárni. Az új pasival meg hajrá remélem összejön :)
2010. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*csajokra. csak jajj már estevan
2010. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát,most én is hasonlóan jártam,csak a tied keményebb :S

szerintem az a legjobb megoldás,ha felírod egy papírra azt amit utáltál benne,és ha eszedbe jutna,akkor előveszed és megkönnyebbülsz hogy megszabadultál egy ilyen pasitól.

a legjobb az,ha közömbös vagy iránta,de eleinte elég az ha tudod utálni. szerintem szépen lassan el fogod tudni felejteni.

a féltékenység meg így meg fog szűnni,ha már nem érdekel.

és a másik sráccal szerintem próbáld meg,ilyenkor jó ha van ott valaki,aki támogat, mondja hogy szép vagy.

2010. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű te szereted azt a srácot, aki csak kihasznált. Gondolj bele, ha most összejössz azzal a másik sráccal milyen szar lesz neki, mert te csak azért használnád fel, mert el akarod felejteni, azt aki kihasznált.
2010. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem arra használom fel, nagyon tetszik a srác és tényleg kedvelem. A régebbi srácot pedig elfelejtettem már, vagyis nagyjából, tényleg csak akkor idegesít, ha azt hallom, másik csajjal kavar. Legszívesebben világgá kürtölném, milyen, hogy senki se álljon vele szóba. Azt érdeme4lné, sok csajt kihasznált. :S
2010. júl. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!