Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odalent hogyan szőrtelenítsek? /L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odalent hogyan szőrtelenítsek? /L

Figyelt kérdés
Nem szeretem borotválni, mert vérzenek a szőrtüszőim és amilyen béna vagyok elvágom magam, fáj is és húzódik utána, aztán másnap meg már borostás mert eléggé erős szálú. Nincs valami más mód vagy valami más technikája, ha nincs más csak a borotva?
2010. júl. 26. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
epilátor vagy gyanta:)
2010. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
kiszivogathatom ha gondolod.. XD
2010. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
esetleg még szörtelenítő krém..bár nekem az nem vált be
2010. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
apu elektromos borotvája (Y) :D 16/L
2010. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg próbálhatnád úgy, hogy az új borotvával inkább a lábadat, hónaljadat szőrteleníted, míg odalent inkább egy régivel, ami már tompább.
2010. júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg minél élesebb a borotva, annál jobb
2010. júl. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékeny a bőröd az epilátor meg a gyanta, sajnos nem helytálló megoldás. Én továbbra is a borotvát ajánlom, csak válts tipust! Én is mindig megvágtam magam a régiekkel, meg a szörtüszők is begyulladtak, aztán nemrég vettem az újfajta gilette venust, amin olyan párnácskák vannak:D Képtelenség megvágni veled magad, és sokkal simább utána a bőr, mint egy hagyományos borotvánál. Szerintem egy próbát megér.
2010. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
still fűrész xd
2010. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen kihúzogatnám a fogaimmal!!! :) Komolyabbra fordítva a szót, használj nagyon jó minőségű borotvát (gilette) és nagyon jó minőségű borotva zselét (gilette) (ne habot) az is ugyanúgy habzik miután felkened mint a hab, csak az sokkal jobb. És a szőrszálak növekedési irányába húzd a borotvát (fentről lefelé, és kintről befelé).
2010. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!